Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Gáborík so spoluhráčmi dostal majstrovské prstene

SITA|Publikované 7. okt 2014 o 11:13

Na Stanleyho pohára stále nie sú mená viacerých jeho posledných víťazov, stane sa tak až koncom októbra.

LOS ANGELES. Hokejisti Los Angeles Kings dostali v pondelok na súkromnej ceremónii malé modré škatuľky a v nich diamantové pamiatky na triumf v Stanleyho pohári.

Mariánovi Gáboríkovi a spol. budú pripomínať zisk prestížnej trofeje pamätné prstene, ktoré majú tvar loga Kings. Vďaka tomu sú pomerné veľké. Na prsteňoch nechýba nápis v angličtine Šampióni Stanleyho pohára.

Z vnútornej strany prsteňa, ktorý vytvorila spoločnosť Tiffany, sú výsledky jednotlivých sérií play-off. So San Jose, Anaheimom i Chicagom vyhrali Kings 4:3 na zápasy, s New Yorkom Rangers 4:1.

Každý hráč má vlastný personalizovaný prsteň. Kings oslávia zisk Stanleyho pohára 2014 naposledy s fanúšikmi v stredu pred začiatkom novej sezóny.

Pred úvodným duelom so San Jose Sharks vyvesia pod strop Staples Centra majstrovskú vlajku, ceremónia by mala byť oveľa kratšia ako tá pred dvoma rokmi.

Na Stanleyho pohári zatiaľ nie sú vygravírované mená viacerých jeho posledných víťazov, pre časové problémy sa tak stane až koncom októbra. Informácie zverejnil web Orange County Register.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.