ONLINE: MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce dnes, Niké liga LIVE (3. kolo)

MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Niké ligy.
MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Niké ligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|10. aug 2024 o 15:00

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Niké ligy: MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce.

ŽILINA. Futbalisti MŠK Žilina a MFK Zemplín Michalovce dnes hrajú zápas 3. kola Niké ligy.

Kde sledovať Niké ligu v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce dnes (Niké Liga LIVE, 3. kolo, sobota, výsledky, NAŽIVO)

Niké liga  2024/2025
10.08.2024 o 18:00
3. kolo
Žilina
3:1
(1:0, 2:1)
90+5 minúta
Ukončený
Michalovce
Prehľad
Góly: 45+2. Bile (pen.), 55. Sauer (Kaprálik), 65. Bile – 51. Taraduda (Žofčák). ŽK: 48. Bahi (MIC), 80. Zubairu (MIC). Rozhodca: Smolák – Poláček, Juhos. Diváci: 1686.
S konštatovaním, že Žilina na domácom trávniku porazila Michalovce 3:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok sobotného večera. Dočítania.
90+5
Koniec zápasu.
90+3
Kóša šikovne potiahol loptu stredom poľa, následne strela jedného zo žilinských hráčov bola zblokovaná obrancom hostí.
90+2
Domáci už kontrolujú záver zápasu, dávajú si pozor na zbytočné chyby v obrane.
90+1
Žilina kombinuje na polovici súpera.
90
V druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne 5 minút.
90
changeStriedanie v tíme MŠK Žilina:
z ihriska odchádza Eric Bile, prichádza Denis Alijagić.
88
Hosti sa ešte snažia s výsledkom niečo urobiť, dnes to však na body v Žiline stačiť nebude.
86
Zápas má stále solídne tempo.
84
Hostia si znovu vyskúšali rohový kop, ktorý obrana Žiliny dokázala odvrátiť, následne sa Káčer rútil do otvorenej obrany hostí, ale nevyriešil situáciu vôbec ideálne.
83
changeStriedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
z ihriska odchádza Enzo Mauro Arevalo Acosta, prichádza Samuel Ramos.
83
z ihriska odchádza Krisztian Bari, prichádza Basirou Badjie,
z ihriska odchádza Adrián Kaprálik, prichádza František Kóša.
82
Shimamura sa po pravej strane snažil vysunúť Erika Pačindu, ten bol však poctivo bránený Ndjeungouem.
81
Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Šošoni stále vedú nad futbalistami zo Zemplína 3:1.
80
yellowCardŽltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Abdul Zubairu).
78
Hra sa prelieva zo strany na stranu.
77
Rohový kop MŠK obrana Zemplína odvrátila bez väčších problémov.
76
Žilina po kombinácii na polovici súpera bude zahrávať rohový kop.
75
z ihriska odchádza Matúš Marcin, prichádza Artur Mušák.
73
z ihriska odchádza Dávid Ďuriš, prichádza Patrik Iľko,
z ihriska odchádza Mário Sauer, prichádza Miroslav Káčer.
72
Adrián Kaprálik dnes hýri aktivitou, tentoraz si z ľavej strany pripravil pozíciu na strelu, ale Patrik Lukáč bol znovu pozorný.
71
Striedajúci Dávid Petrík v strede poľa šikovne vytancoval dvojicu žilinských hráčov, následne si však v kombinácii nerozumel so spoluhráčom.
70
Začalo sa posledných 20 minút zápasu, Žilina vedie nad Michalovcami už 3:1.
69
Sauer bol znovu faulovaný v strede poľa, dopredu tak pôjdu futbalisti MŠK.
68
Michalovce kombinujú na vlastnej polovici trávnika, preťažená obrana Zemplína si potrebuje vydýchnuť.
67
Rýchly útok Žiliny do otvorenej obrany hostí, center Dávida Ďuriša z ľavej strany však Kaprálika na zadnej tyči nenašiel, lopta bola pridlhá.
65
goalŽilina dala gól! Mohutný nápor domáci pretavili do gólu, najskôr Kaprálikovu strelu vyrazil Lukáč, následne sa lopta od obrancu hostí odrazila pred ERICA BILEHO, ktorý pridáva svoj druhý gól v dnešnom zápase!
65
Striedajúci kapitán hostí je legendou slovenského ligového futbalu, vyslúžil si mohutný potlesk domácich tribún pri odchode z trávnika.
64
z ihriska odchádza Igor Žofčák, prichádza Abdul Zubairu.
63
Opäť žilinský nápor v útočnej fáze, Lukáč však tentoraz nemusel zasahovať.
62
Hostia po dlhšom čase v útoku, center Bahiho z ľavej strany nebol presný, následne sa neujala ani Marcinova tečovaná strela.
61
importantKrásna kombinačná akcia Žiliny na jeden dotyk v šestnástke hostí, Ďuriš sa následne ocitol sám pred Patrikom Lukáčom, ktorý však jeho štipľavú strelu dokázal vyraziť!
60
Hodina hry je pod Dubňom minulosťou, Žilina vedie nad Michalovcami už 2:1.
59
Napokon je Sauer po krátkej chvíli späť na nohách a bude pokračovať v zápase, na tvári má však bolestivú grimasu.
58
Mário Sauer bol nepríjemne faulovaný v strede poľa, ostáva ležať na trávniku a bude zrejme potrebovať ošetrenie lekára.
57
Dnešné stretnutie sleduje 1686 divákov.
56
Žilina pokračuje v útoku, tentoraz sa však Kaprálik po pravej strane k Lukáčovej bránke neprebil.
55
goalŽilina dala gól! Rýchly útok MŠK do rozhodnej obrany hostí, Kaprálik z pravej strany našiel ideálne MÁRIA SAUERA, ktorý aj s kúskom šťastia prestrelil nešťastného Patrika Lukáča!
53
Útočná akcia hostí, Shimamura však prihrávkou do šestnástky Žiliny nenašiel žiadneho spoluhráča, lopta končí v moci Ľubomíra Belka.
52
Michalovciam gól na 1:1 dodal novú energiu do žíl, hostia kombinujú na žilinskej polovici trávnika.
51
goalMichalovce dali gól! Rohový kop hostí z pravej strany našiel presne hlavu ukrajinského obrancu DENYSA TARADUDU, ktorý trafil absolútne presne a prudko, vyrovnáva tak na 1:1!
50
V Žiline už máme za sebou 50 minút dnešného zápasu, domáci MŠK vedie nad Michalovcami 1:0.
49
Žilina otvára druhý polčas aktívne, strelecky sa prezentoval znovu Eric Bile, ale Lukáč si s jeho strelou poradil.
48
yellowCardŽltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Franck Bahi).
47
Žilina nastúpila do druhého polčasu bez zmeny v zostave.
46
z ihriska odchádza Issa Adekunle, prichádza Dávid Petrík,
z ihriska odchádza Gino van Kessel, prichádza Erik Pačinda.
46
Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vedie MŠK Žilina nad MFK Michalovce 1:0. Druhý polčas sa začne približne o 19:04.
45+4
Prvý polčas sa skončil.
45+4
Rohový kop zahral Dávid Ďuriš, no obrana hostí upratala loptu do bezpečia.
45+3
V samom závere prvého polčasu ešte Žilina pokračuje v ofenzíve a zahrá si rohový kop.
45+2
goalŽilina dala gól! ERIC BILE premieňa nariadený pokutový kop! Žilinský útočník mieril k pravej tyči, Lukáč síce smer strely vystihol, bol však prikrátky!
45+2
importantBude to napokon pokutový kop pre MŠK Žilina!
45+2
Michal Smolák smeruje k monitoru a ide si celú situáciu ešte raz pozrieť!
45+1
Systém VAR však ešte skúma situáciu po poslednej útočnej akcii Žiliny, v hre je možný pokutový kop!
45
V prvom polčase bude hlavný rozhodca Michal Smolák nadstavovať minimálne 2 minúty.
44
importantĎalšia veľká šanca Žiliny! Lukáč bol teraz v jednom ohni, Adrián Kaprálik pálil z pravej strany, ale mieril tesne vedľa!
43
Ndjeungoue skúsil strelu spoza šestnástky MŠK, lopta však bola tečovaná obrancom hostí.
42
Shimamura s dvomi faulami v strede poľa v krátkom časovom slede.
41
Michalovce opäť v kombinácii na vlastnej polovici trávnika.
40
Začalo sa posledných 5 minút prvého polčasu, stav zápasu pod Dubňom je stále 0:0.
39
Na žilinskej polovici trávnika ostáva ležať otrasený Adekunle Issa, ktorý potreboval ošetrenie lekára. Po krátkom čase je však späť na nohách a môže pokračovať v zápase.
38
Michalovce v týchto momentoch kombinujú na vlastnej polovici trávnika, preťažená obrana Zemplína si tak môže na chvíľku vydýchnuť.
37
Ďalšia útočná akcia zverencov Michala Ščasného je však zastavená pre postavenie mimo hru.
36
Domáci kombinujú na polovici súpera.
35
Žilina sa stále snaží všemožne nájsť recept na prelomenie obrany hostí.
34
importantNa bránku hostí sa to valí, Bari si na ľavej strane urobil priestor na strelu, Lukáč mu skvelým zákrokom zmaril gólovú radosť!
33
Nuž, tak hostia si teraz skutočne mohli poriadne vydýchnuť, pri každej útočnej akcii Šošonov však gól doslova visí vo vzduchu.
32
importantNádherná akcia Žiliny! Opäť Kaprálik ukázal svoju ohromnú rýchlosť na pravej strane, zbavil sa obrancu hostí, následne našiel prihrávkou na hranicu šestnástky nabiehajúceho Dávida Ďuriša, ktorý tvrdou strelou opečiatkoval ľavú tyč Lukáčovej bránky!
31
Minárik sa v obrane šikovne zbavil van Kessela i Bahiho, následne si však loptu príliš predkopol a tá končí za postrannou čiarou.
30
Polhodina zápasu je v Žiline za nami, MŠK hrá so Zemplínom nerozhodne 0:0.
29
Šanca Michaloviec! Rohový kop sa po hlavičke jedného z hráčov hostí dostal až na hlavu Matúša Marcina, ktorý hlavičkoval do stredu žilinskej bránky, Ľubomír Belko bol pripravený!
28
Hostia si zahrajú prvý rohový kop v dnešnom zápase.
27
Pokračujeme znovu v zápase, hostia teraz kombinujú na žilinskej polovici trávnika.
26
Bola nariadená krátka prestávka na občerstvenie oboch tímov.
25
Centrované lopty do Lukáčovej šestnástky lietajú z ľavej i pravej strany, obrana Zemplína však tieto lopty dokáže bez problémov upratať do bezpečia.
24
Domáci hráči sa veľmi snažia prelomiť obranu Michaloviec, defenzíva hostí je však zatiaľ mimoriadne pozorná a kompaktná.
23
Faul hostí v strede poľa, verdikt hlavného rozhodcu sa nepáči kapitánovi Michaloviec Igorovi Žofčákovi, ktorý sa snaží Michalovi Smolákovi dohovoriť.
22
Dlhý nákop hostí na van Kessela, ktorému však lopta ušla za postrannú čiaru.
21
Žilina znovu v kombinácii na polovici súpera.
20
Dvadsať minút zápasu je za nami, Žilina hrá s Michalovcami stále nerozhodne 0:0.
19
Mário Sauer to tentoraz skúsil individuálne, prebil sa v šestnástke hostí cez dvoch hráčov, no tretí obranca mu už dokázal loptu odkopnúť.
18
importantKrásna akcia MŠK! Mário Sauer naservíroval z hĺbky poľa nádhernú kolmicu za obranu hostí pre Adriána Kaprálika, ktorý si ešte v šestnástke Michaloviec zasekol obrancu, no s jeho následnou strelou si Lukáč dokázal poradiť!
17
importantObrovská šanca Žiliny, Eric Bile sa znovu ocitol v palebnej pozícii, ale netrafil priestor Lukáčovej bránky!
16
Domáci futbalisti znovu kombinujú v strede poľa a hľadajú priestor v obrane súpera z východu Slovenska.
15
Žilina znovu útočí, tentokrát si priestor na hranici šestnástky hostí urobil Eric Bile, v páde však mieril vedľa ľavej tyče Lukáčovej bránky.
14
Gino van Kessel vhadzovaním spoza ľavej strany hľadal Acostu, ktorému však lopta ušla za bránkovú čiaru. Franck Bahi sa na spoluhráča následne veľmi hneval, pretože bol úplne voľný, no prihrávku nedostal.
13
Útočná snaha žilinských futbalistov je zastavená pre postavenie mimo hru.
12
Ďalšia strela hostí, po ktorej už musel na dvakrát zasahovať Ľubomír Belko. Autorom bol Enzo Arevalo Acosta, ktorý pálil spoza žilinskej šestnástky.
11
Do útoku sa po ľavej strane vybral Gino van Kessel, jeho strelu spoza Tomáša Hubočana zastavil James Ndjeungoue.
10
Úvodných 10 minút zápasu je za nami, hra je zatiaľ pomerne jednoznačne v prospech domácej Žiliny, ktorá diktuje tempo i obraz hry.
9
Šošoni znovu v kombinácii na polovici súpera.
8
Na bránku hostí sa valí útok za útokom, Lukáč sa veru na nudu sťažovať nemôže! Krížna strela Žilinčanov presvišťala okolo ľavej tyče!
7
Priamy kop MŠK zahral Kristián Bari, mieril však len do múru obrancov Michaloviec.
6
Po rohovom kope faul hostí tesne pred hranicou pokutového územia, Žilina má výhodu priameho kopu zo zaujímavej pozície.
5
Ďalšia pekná akcia Žiliny, Bari z ľavej strany našiel centrom Dávida Ďuriša, ktorý si urobil priestor na strelu, tá však bola tečovaná na ďalší rohový kop.
4
Prvá útočná akcia aj na strane hostí, Belko však loptu pred dobiedzajúcim van Kesselom odkopol do bezpečia.
3
Do rozohrávky MŠK sa zapája aj brankár Ľubomír Belko.
2
importantŠanca Žiliny! Center z rohu na zadnú tyč našiel kapitána Žiliny Jána Minárika, ktorý loptu však netrafil ideálne a Lukáč si tak mohol vydýchnúť.
1
Následne však loptu po ľavej strane potiahol navrátivší sa Dávid Ďuriš, ktorého center bol zblokovaný na rohový kop.
1
Prvý center Minárika hľadal Bariho, ten však nemal dobrý prvý dotyk a lopta mu ušla za postrannú čiaru.
1
Úvodný výkop zápasu patrí futbalistom MŠK Žilina.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Ešte pred začiatkom zápasu sa v Žiline koná milá udalosť, životného jubilea 80. rokov sa dožil bývalý masér tímu a neskôr tímový vedúci Štefan Šumichrast! Gratulujeme a želáme veľa zdravíčka a elánu do ďalších rokov.
Oba tímy pod vedením trojice rozhodcov vstupujú na zbrusu nový prírodný trávnik žilinského štadióna.
Úvodné zostavy:

MŠK Žilina: Belko – Minárik (C), Hubočan, Ndjeungoue – Kopásek, Gidi, Sauer, Bari – Kaprálik, Bile, D. Ďuriš.
Náhradníci: Badžgoň – Jaššo, F. Kóša, Alijagić, Iľko, Stojčevski, Káčer, Hranica, Badjie.
Tréner: Michal Ščasný

MFK Zemplín Michalovce: P. Lukáč – L. Šimko, Taraduda, Bednár, Bahi – Žofčák (C), Shimamura – Marcin, Acosta, Adekunle – van Kessel.
Náhradníci: Tjurin, Sahinović – Zubairu, Petrík, Pačinda, Ramos, Mušák.
Tréner: Anton Šoltis

Rozhodca: Smolák – Poláček, Juhos.
Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 3. kola futbalovej Niké ligy, v ktorom futbalisti MŠK Žilina privítajú na domácom trávniku hráčov MFK Zemplín Michalovce. Zápas sa začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline patrí v neúplnej tabuľke Niké ligy priebežné deviate miesto so ziskom 1 bodu za remízu v prvom kole proti Podbrezovej. Zverenci trénera Michala Ščasného majú zápas druhého kola proti Ružomberku odložený na 29.10. (dôvodom odkladu je pohárový zápas Ružomberka proti Hajduku Split).

Michalovciam patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže siedme miesto so ziskom 2 bodov, pričom zverenci Antona Šoltisa majú odohrané obe ligové kolá. V poslednom doterajšom zápase Michalovce remizovali na domácom trávniku s Trnavou 0:0.

Zápas sa pod Dubňom začína o 18:00, veríme, že ho budete sledovať v našej spoločnosti.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.