Marek Rodák počas zápasu FA Cupu proti Rotherhamu.
Marek Rodák počas zápasu FA Cupu proti Rotherhamu. (Autor: Reuters)
Sportnet|5. jan 2024 o 23:50

Chytal po vyše dvoch mesiacoch.

FULHAM. Slovenský brankár Marek Rodák sa po vyše dvoch mesiacoch opäť postavil do brány Fulhamu.

V pohári FA Cup vychytal víťazstvo 1:0 nad Rotherhamom. Práve v tomto klube hosťoval v rokoch 2017 až 2019.

Jediný gól stretnutia strelil v 24. minúte Bobby De Cordova-Reid. Do brány Fulhamu nesmerovala počas zápasu ani jedna strela, dve išli mimo a jedna bola zblokovaná.

O mierne prekvapenie sa takmer postaral Tottenham Hotspur, ktorý vyhral nad trápiacim sa Burnley 1:0. Jediný gól zápasu strelil v 78. minúte Pedro Porro.

V treťom zápase si sily zmerali Brentford a Wolves. V dueli sa zrodila remíza 1:1, pričom Wolves hrali od 9. minúty bez Joaoa Gomesa.