Tomáš Čvančara oslavuje gól.
Tomáš Čvančara oslavuje gól. (Autor: TASR/PA via AP)
TASR|28. sep 2024 o 18:05

Slováci sa na duely len pozerali z lavičky.

BERLÍN. Futbalisti Lipska zostávajú aj naďalej v Bundeslige bez prehry, v sobotňajšom stretnutí 5. kola zdolali Augsburg hladko 4:0.

Union Berlín naopak prvýkrát v novej sezóne nebodoval, keď prehral v Mönchengladbachu 0:1, o čom rozhodol v šiestej minúte nadstaveného času druhého polčasu striedajúci český útočník Tomáš Čvančara.

Slovenský reprezentant László Bénes sledoval duel iba z lavičky hostí.

Na ihrisko sa nedostal ani ďalší slovenský reprezentant Denis Vavro a iba z lavičky sledoval ako Wolfsburg neudržal vedenie proti Stuttgartu a remizoval 2:2. V 97. minúte zariadil bod Deniz Undav.

Bundesliga - 5. kolo:

Borussia Mönchengladbach - 1. FC Union Berlín 1:0 (0:0)

Gól: 90.+6. Čvančara

/L. Bénes (Union) sedel na lavičke/

FSV Mainz 05 - 1. FC Heidenheim 0:2 (0:1)

Tabuľka Bundesligy

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Český útočník naskočil z lavičky a rozhodol v závere. Svojmu tímu zabezpečil výhru