Slovenskí futbalisti do 19 rokov. (Autor: Facebook Slovenský futbalový zväz)

Jambor skóroval aj v zápase proti rovesníkom z Česka.

Góly: 84. Jambor - 7. Gulliksen

ČK: 71. Hollý - 71. Bobb

ŽK: Luka, Hečko, Kopásek (všetci Slovensko)

Zostava Slovenska: Baláž - Luka, Magda, Hečko (66. Szalma, 90.+2 Boledovič)) - Mičuda, Hollý, Rakyta (46. Jambor), Kopásek - Griger (80. Spáčil), Šnajder, Švec (80. Sliacky)

MARBELLA. Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov remizovala v sobotnom prípravnom stretnutí v Marbelle s rovesníkmi z Nórska 1:1.

Už vo štvrtok mladí Slováci prehrali v prvom dueli na turnaji s Českom 1:2.

Nóri sa dostali do vedenia v 7. minúte, keď sa presadil Tobias Gulliksen. Slovenskí mladíci vyrovnali v 84. minúte po zásahu striedajúceho Timoteja Jambora.

To už hrali oba tímy v desiatich, v 71. minúte videli červené karty Dominik Hollý a Oscar Bobb.

Útočník MŠK Žilina Jambor skóroval aj v prvom prípravnom dueli proti Česku.

Domov»Futbal»Reprezentácie»V prípravnom zápase devätnástky padli až dve červené karty. Opäť sa presadil Jambor