Lukáš Dvorský a Róbert Petruška v drese slovenskej reprezentácie do 19 rokov. (Autor: Slovenský futbalový zväz)

Skórovali Pekelský a Kubka.

Prípravný zápas - Dunajská Streda

Slovensko - Gruzínsko 2:2 (0:1)

Góly: 71. Pekelský, 73. Kubka - 32. Samušia, 66. Salia

DUNAJSKÁ STREDA. Slovenskí futbalisti do 19 rokov remizovali v prípravnom zápase s rovesníkmi z Gruzínska 2:2.

Duel sa hral v Dunajskej Strede a bol prvým z dvoch prípravných stretnutí. To druhé je na programe v nedeľu o 12.00 h tiež v Dunajskej Strede.

Mladí Slováci prehrávali v 66. minúte už 0:2, ale nevzdali sa. Na vyrovnanie im pritom stačili iba tri minúty.

Najskôr v 71. minúte znížil Michal Pekelský a v 73. minúte vyrovnal Oliver Kubka. ďalší gól však už nepadol.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Mladí Slováci prehrávali s Gruzínskom už 0:2, na vyrovnanie potrebovali len tri minúty