Jeden gól krajší ako druhý. Slovenskí mladíci si schuti zastrieľali

Nicolas Gučik.
Nicolas Gučik. (Autor: SFZ)
Sportnet|7. apr 2022 o 13:00

Severné Macedónsko zdolali dvakrát.

SENEC. Slovenská futbalová reprezentácia do 15 rokov vyhrala oba domáce prípravné zápasy nad rovesníkmi zo Severného Macedónska.

V utorok triumfovali mladíci na ihrisku NTC Senec 4:1, o dva dni neskôr zvíťazili 2:0.

Prvý slovenský gól vsietil v utorňajšom dueli v 16. minúte po samostatnej akcii stredopoliar Šimon Vlna, legionár z rakúskeho AKA Burgenland.

Hoci Slováci o tri minúty inkasovali, rýchlo ich vrátil do vedenia utešenou hlavičkou ružomberský mladík Martin Bačík a po skvelej akcii zvýšil na 3:1 Trenčan Nicolas Gučik.

V druhom polčase sa niekoľkými bravúrnymi zákrokmi blysol trnavský brankár Kristián Húska, konečný výsledok spečatil po ukážkovej akcii košický mladík Milan Polča.

Prvý gól vo štvrtkovom stretnutí padol v 20. minúte, keď po zaujímavom centri Denisa Valka prekonal dezorientovaného brankára súpera slovanista Šimon Peter Rúsek.

V druhej 40-minútovke zvýšil slovenské vedenie striedajúci Gučik.

Prípravné zápasy reprezentácie:

Slovensko U15 - Severné Macedónsko U15 4:1 (3:1)

/utorok/

Góly: 16. Vlna, 23. Bačík, 27. Gučik, 68. Polča - 19. Andonovski

LIVE STREAM zo zápasu

ste sledovali na tomto odkaze >>>

Slovensko U15 - Severné Macedónsko U15 2:0 (1:0)

/štvrtok/

Góly: 20. Rúsek, 54. Gučik

Domov»Futbal»Reprezentácie»Jeden gól krajší ako druhý. Slovenskí mladíci si schuti zastrieľali