Rozhodol jediný gól. Slováci po druhý raz vyhrali turnaj v Turecku

Slovenskí futbalisti do 21 rokov vyhrali turnaj Antalya Cup 2023.
Slovenskí futbalisti do 21 rokov vyhrali turnaj Antalya Cup 2023. (Autor: sfzofficial/ instagram)
TASR|28. mar 2023 o 20:20

Autorom víťazného gólu bol Dominik Veselovský.

Prípravný zápas hráčov do 21 rokov

Severné Macedónsko - Slovensko 0:1 (0:0)

Gól: 66. Veselovský

Zostava SR: Teplan - Tandara (58. Veselovský), Jakubko (58. Leitner), Gomola (71. Mazanovský), Jendrek (58. Morel) - Hornyak (58. Nebyla), Šviderský, Rakyta (13. Rigo) - Demitra (58. Kaprálik), Selecký (71. Javorček) - Trabalík (58. Čerepkai)

ANTALYA. Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov zvíťazili v záverečnom zápase sústredenia v Turecku nad Severným Macedónskom 1:0.

Po roku 2021 tak vyhrali turnaj Antalya Cup po druhý raz. Víťazný gól strelil v 66. minúte Dominik Veselovský, keď skóroval po centri Adriána Kaprálika.

V zostave SR dostalo príležitosť celkovo 20 hráčov.

Počas druhého polčasu siahli tréneri po ôsmich zmenách a celý zápas napokon odohrali iba brankár Marek Teplan a stredopoliar Martin Šviderský.

V dueli o tretie miesto zdolali Fíni Bulharsko 2:0. Slováci na turnaji nedostali ani gól, keďže so Slovinskom remizovali 0:0 a Bulharov zdolali 1:0.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Rozhodol jediný gól. Slováci po druhý raz vyhrali turnaj v Turecku