Zo zápasu Slovan Bratislava – NK Celje v 2. predkole Ligy majstrov.
Zo zápasu Slovan Bratislava – NK Celje v 2. predkole Ligy majstrov. (Autor: TASR)
Ivan Mriška|30. júl 2024 o 21:15

ŠK Slovan Bratislava vyhrával v 2. predkole Ligy majstrov nad NK Celje po polčase 2:0.

BRATISLAVA. Dávid Strelec sa rútil sám na brankára, nedovolene ho fauloval Damjan Vukliševič, ktorý okamžite uvidel červenú kartu.

Aby toho pre hostí nebolo málo, z priameho kopu sa presadil Marko Tolič a ŠK Slovan Bratislava vyhrával 1:0.

Priamy kop išiel na stranu brankára, ktorú by mal kryť. Aj preto sa špekulovalo o jeho chybe.

Slovinský šampión NK Celje zostal po úvodnom góle otrasený.

Za pár minút pridal aj druhý gól s chuťou hrajúci Strelec a slovenský majster bol blízko postupu do tretieho predkola, v ktorom na neho čaká cyperský tím APOEL Nikózia.

Slovan nakoniec zdolal Celje vysoko 5:0 a s istotou si tak zahrá skupinovú fázu jednej z európskych súťaží.

Dvojka
Kde sledovať Ligu majstrov v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.
Domov»Futbal»Liga majstrov»VIDEO: Fantastický úvod. Slovan strelil pekné góly a viedol 2:0