Skaličanom sa proti Michalovciam darí, neprehrali s nimi už ôsmy zápas

Futbalisti MFK Skalica. (Autor: Facebook MFK Skalica.)

Rozhodovali: Očenáš - Vorel, Kuba. ŽK: Černek, Mášik - Volanakis, Marcin, Pačinda

Diváci: 665

Skalica: Junas - Krčík, Hrádecký, Ranko, Černek - Nagy, Kopas (74. Mášik) - Morong (59. Yao), Alves (64. Vlasko), Matejov (59. Gaži) - Fábry (74. Jibril)

Michalovce: Lukáč - Šimko, Taraduda, Volanakis, Žofčák - Bednár (45.+1 Šimamura), Zubairu - Petrík, Acosta (90.+1 Ramos), Adekunle (67. Marcin) - van Kessel (67. Pačinda)

SKALICA. V sobotnom zápase 1. kola nového ročníka Niké ligy si futbalisti MFK Skalica a MFK Zemplín Michalovce podelili body po remíze 0:0.

V prvom polčase mali viac z hry domáci Záhoráci. Najväčšiu šancu mal Morong, ktorý pri nej nechal vyniknúť brankára Lukáča.

Po zmene strán boli zasa aktívnejší Michalovčania. V 70. minúte boli blízko ku gólu, hlavičke Petríka však chýbali centimetre.

Skalica potvrdila, že sa im s Michalovcami darí. S týmto súperom neprehrala už ôsmy vzájomný zápas po sebe.