Duda prehral s Hellasom prvý zápas v sezóne, Sassuolo sa konečne dočkalo

Futbalisti US Sassuolo sa tešia po strelenom góle.
Futbalisti US Sassuolo sa tešia po strelenom góle. (Autor: TASR/LaPresse via AP)
TASR|1. sep 2023 o 20:57 (aktualizované 1. sep 2023 o 23:00)

Slovenský reprezentant hral do 77. minúty.

RÍM. Futbalisti US Sassuolo Calcio zvíťazili v piatkovom zápase 3. kola Serie A doma nad Hellasom Verona 3:1.

V drese hostí odohral 77 minút slovenský reprezentant Ondrej Duda. Pre Sassuolo to bolo prvé víťazstvo v sezóne, pre Veronu prvá prehra.

Futbalisti AC Miláno majú aj naďalej stopercentnú bilanciu. V piatok uspeli na ihrisku AS Rím 2:1 a sú na čele neúplnej tabuľky.

Už v 9. minúte otvoril skóre Olivier Giroud z penalty, krátko po zmene strán pridal druhý gól Rafael Leao.

Hostia ubránili náskok aj po vylúčení obrancu Fikaya Tomoriho, keď Leonardo Spinazzola v nadstavení už iba skorigoval skóre. AS Rím tak má v tabuľke na konte stále jediný bod.

Serie A - 3. kolo:

US Sassuolo Calcio - Hellas Verona 3:1 (1:0)

Góly: 11. Pinamonti, 64. a 72. Berardi (druhý z 11m) - 56. Ngonge

/Ondrej Duda (Hellas) hral do 77. minúty/

AS Rím - AC Miláno 1:2 (0:1)

Góly: 90.+2 Spinazzola - 9. Giroud (z 11m), 48. Leao

ČK: 61. Tomori (AC)

Tabuľka Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Duda prehral s Hellasom prvý zápas v sezóne, Sassuolo sa konečne dočkalo