Holúbek sa v tretej sezóne dočkal, konečne strelil gól v Ekstraklase

Jakub Holúbek.
Jakub Holúbek. (Autor: TASR - Pavel Neubauer)
TASR|23. apr 2022 o 21:21 (aktualizované 23. apr 2022 o 22:02)

Kuciak vychytal Zreľáka.

VARŠAVA. V sobotnom stretnutí 30. kola poľskej futbalovej Ekstraklasy zvíťazil Piast Glivice nad Jagielloniou Bialystok 2:1 aj vďaka presnému zásahu Jakuba Holúbeka.

Slovenský obranca skóroval v 37. minúte a zaznamenal svoj premiérový gól za Piast, ktorého dres si oblieka tretiu sezónu. K víťazstvu domáceho tímu prispel aj brankár František Plach.

Čistým kontom sa blysol Dušan Kuciak, ktorého neprekonal ani krajan Adam Zreľák. Lechia Gdansk zdolala Vartu Poznaň 2:0.

Poľská liga - 30. kolo:

Slask Vroclav - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:4

/Róbert Pich odohral prvý polčas, Matúš Putnocký bol na lavičke náhradníkov - Samuel Štefánik hral od 76. min/

Piast Glivice - Jagiellonia Bialystok 2:1

/František Plach odchytal celý zápas, Jakub Holúbek (obaja Piast) odohral celý zápas + gól/

Lechia Gdansk - Varta Poznaň 2:0

/Dušan Kuciak odchytal celý zápas - Adam Zreľák hral do 58. min/

Tabuľka Ekstraklasy

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Holúbek sa v tretej sezóne dočkal, konečne strelil gól v Ekstraklase