Jamie Vardy oslavuje svoj gól proti Tottenhamu.
Jamie Vardy oslavuje svoj gól proti Tottenhamu. (Autor: TASR/AP)

Leicester City si pripísali prvý bod do tabuľky hneď v úvodnom dueli novej sezóny.

Premier League - 1. kolo

Leicester City - Tottenham Hotspur 1:1 (0:1)

Góly: 57. Vardy (Fatawu) – 29. Porro (Maddison)

LONDÝN. Futbalisti Tottenhamu Hotspur remizovali v zápase 1. kola anglickej Premier League na ihrisku Leicester City 1:1.

Hostia sa dostali do vedenia úvodným gólom Pedra Porra z 29. minúty. Svoje ďalšie šance na skórovanie však nevyužili a po zmene strán v 57. minúte okorenil svoj návrat do Premier League anglický kanonier Jamie Vardy.

Vardy mohol strhnúť vedenie na stranu Leicestru svojim druhým gólom, no z výhodnej pozície proti brankárovi Vicariovi neuspel.

Tabuľka Premier League

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Nováčik Premier League obral o body londýnsky veľkoklub, Vardy svoj návrat okorenil gólom