Kylian Mbappe. (Autor: TASR/AP)
TASR|25. sep 2023 o 08:04

Podľa všetkého by však nemalo ísť o nič vážne.

PARÍŽ. Zranenie hviezdneho futbalistu Kyliana Mbappeho nie je vážne.

Po nedeľňajšom zápase s Olympique Marseille (4:0) to povedal tréner úradujúcich majstrov Luis Enrique. Mbappe prišiel v zápase k zraneniu ľavého členka.

"Nie je to nič vážne. Myslím si, že bude čoskoro opäť k dispozícii. Momentálne ale presne nevieme, o aké zranenie ide," povedal Enrique podľa agentúry DPA.

Mbappe sa zranil už po siedmich minútach, keď ho fauloval Leonardo Balerdi a z následného priameho kopu skóroval Achraf Hakimi. Potom sa ešte skúsil vrátiť na ihrisko, ale v 31. minúte striedal.

"Nie je dobré riskovať, pokiaľ hráč nie je v poriadku na sto percent," dodal 53-ročný kormidelník, ktorý poslal na ihrisko Goncala Ramosa namiesto Mbappeho.

Portugalčan si pripísal dva góly, keď zvýšil na 3:0 a 4:0. Za domácich odohral celý zápas slovenský obranca Milan Škriniar.

Tabuľka Ligue 1

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Mbappe musel striedať už v prvom polčase. Tréner Enrique presne nevie, o aké zranenie ide