ŽK: Žák, Špiriak, Ožvolda, Németh - Faško, Paraj, Galčík, hralo sa v Zlatých Motavciach.

Komárno: Trefil – Diviš, Pillár, Špiriak, Šmehyl - Ožvolda (86. Tóth) - Sliacky (46. Ganbold), Žák, Špyrka (46. Németh), Tamás (72. Špalek) - Voleský (58. Sylvestr)

Podbrezová: Danko - Koštrna, Oravec, Markovič - Sanusi, Faško (54. Štefánik), Paraj, Ďatko (74. Chyla) - Galčík (90. Demi), Smékal, Yirajang (90. Juritka)

Súpisky a podrobné štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>

ZLATÉ MORAVCE. Futbalisti KFC Komárno prehrali v 11. kole Niké ligy na neutrálnom ihrisku s Podbrezovou 1:2.

Podbrezová sa vďaka výhre vyšplhla do najlepšej šestky, Komárno ostalo na poslednom mieste.

Stredoslováci na pôde súpera viedli od 27. minúty, keď sa gambijský útočník Alasana Yirajang vyhol ofsajdovej pasci a osamotený nezaváhal.

Komárno vyrovnalo v 78. minúte, k lopte sa po priamom kope dostal Dominik Žák a z voleja rozvlnil sieť.

Víťazný gól hostí dal v 85. minúte Roland Gačík po centri Reného Paraja.

Tabuľka: Niké liga