Almási strelil druhý gól svojho tímu. Ostrava vyhrala v Prahe

Ladislav Almási.
Ladislav Almási. (Autor: TASR)
TASR|26. feb 2022 o 18:14

Ostrave patrí v tabuľke priebežné 4. miesto.

PRAHA. Slovenský útočník Ladislav Almási prispel gólom k víťazstvu Baníka Ostrava na ihrisku Bohemiansu Praha 2:0 v sobotnom zápase 23. kola českej ligy.

Almási prišiel na trávnik v 57. minúte a strelil druhý gól v 83. minúte. Ostrave patrí v tabuľke 4. miesto s mankom deviatich bodov na vedúcu Slaviu Praha.

Česká liga - 23. kolo:

Bohemians - Ostrava 0:2 (0:0)

Góly: 75. Kuzmanovič, 83. Almási

ČK: 80. Hronek (Bohemians)

/Ladislav Almási nastúpil v 57. min a strelil gól, brankár Viktor Budinský (obaja Ostrava) sedel na lavičke/

Liberec - Jablonec 1:1 (0:0)

Góly: 54. Rabušic (z 11 m) - 77. Černák

/Martin Koscelník odohral celý duel + ŽK, Ľubomír Tupta hral do 73. min, Miroslav Stoch nastúpil v 65. min, Karol Mészároš nastúpil v 90.+4. min - Jakub Považanec nastúpil v 63. min/

Slovácko - Mladá Boleslav 2:1 (0:1)

Góly: 61. a 90.+6. Jurečka - 17. Doudera

/Samuel Dancák (Mladá Boleslav) nastúpil v 71. min/

Plzeň - Pardubice 4:0 (2:0)

Góly: 34. Hejda, 44. Kopic, 49. Havel, 90.+1. Chorý

ČK: 20. Čihák (Pardubice) po druhej ŽK

/Matej Trusa nastúpil v 58. min, brankár Marián Tvrdoň nastúpil v 61. min, Miroslav Káčer (všetci Plzeň) sedel na lavičke náhradníkov/

Tabuľka

Domov»Futbal»Česko»Almási strelil druhý gól svojho tímu. Ostrava vyhrala v Prahe