Lobotka sa v pohárovom zápase zranil, Mazáň sledoval duel iba z lavičky

Stanislav Lobotka (vpravo) v súboji s Paulinhom.
Stanislav Lobotka (vpravo) v súboji s Paulinhom. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|1. nov 2018 o 18:39

Celta remizovala so San Sebastianom.

VIGO. Futbalisti Celty Vigo remizovali v úvodnom šestnásťfinále Španielskeho pohára s Realom Sociedad San Sebastian 1:1.

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka nastúpil v základnej jedenástke domácich, v druhom polčase sa však zranil a musel ho vystriedať Fran Beltran.

Stredopoliar klubu Celta Vigo doplatil na stret s brazílskym útočníkom Willianom Josém zo San Sebastiánu.

Incident sa udial v 72. minúte a po krátkom ošetrení 23-ročného trenčianskeho rodáka na hracej ploche nahradil Francisco Beltrán.

Druhý Slovák vo farbách Celty Vigo Róbert Mazáň sledoval celý duel zo striedačky.

Celtu poslal do vedenia Iago Aspas, o vyrovnanie sa v závere postaral Juanmi. Odveta v Baskicku je na programe 5. decembra.

Domov»Futbal»Španielsko»Lobotka sa v pohárovom zápase zranil, Mazáň sledoval duel iba z lavičky