Liverpool s ďalšou prehrou, už do prestávky mohol dostať štyri góly

Radosť futbalistov Brentfordu. (Autor: TASR/AP)

Liverpool nenatiahol svoju víťaznú šnúru.

Premier League - 19. kolo

Brentford - Liverpool 3:1 (2:0)

Góly: 19. Konate (vlastný), 42. Wissa, 84. Mbeumo - 50. Oxlade-Chamberlain

LONDÝN. Futbalisti Liverpoolu nevyužili príležitosť dostať sa na piate miesto tabuľky Premier League pred Tottenham Hotspur.

V pondelkovom zápase 19. kola najvyššej anglickej súťaže podľahli na pôde Brentfordu 1:3 a nenatiahli víťaznú šnúru na päť duelov.

Najmä v prvom polčase predviedli zverenci Jürgena Kloppa veľmi slabý defenzívny výkon. Nielenže dvakrát inkasovali, ale ešte dvakrát ich zachránil systém VAR, ktorý odhalil tesné ofsajdové postavenie domácich.

V druhom polčase ešte vykresal nádej pre hostí Alex Oxlade-Chamberlain, ale na konečných 3:1 upravil v 84. minúte Bryan Mbeumo.

Liverpool figuruje na 6. mieste tabuľky, Brentford vďaka triumfu poskočil na siedmu priečku. Na "The Reds" stráca dva body, odohral však o zápas viac.

Tabuľka Premier League

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Liverpool s ďalšou prehrou, už do prestávky mohol dostať štyri góly