Unavených Slovákov vykúpil ten nezbedný. Vyplazil jazyk a čo to ukázal?

Fotogaléria (31)
Lukáš Haraslín, Milan Škriniar a Ondrej Duda sa tešia po strelenom góle v zápase Azerbajdžan - Slovensko v skupine 1 C-divízie Ligy národov. (Autor: TASR)
Pavol Spál|14. okt 2024 o 21:07

Ktorý hráč bol najlepší a dostal najvyššiu známku?

BRATISLAVA. Nebolo to z ich strany ideálne, pôsobili unavene. Prvý polčas nehrali dobre, ale opäť zvládli zápas, ktorý sa nevyvíjal pre nich dobre. V druhom polčase využili presilovku.

Futbalisti Slovenska potvrdili v zápase C-divízie Ligy národov úlohu favorita, na pôde Azerbajdžanu vyhrali 3:1. V súťaži stále neprehrali.

Ktorý hráč dostal najvyššiu známku a bol najlepší? Ktorí jedinci sklamali?

Slovenských reprezentantov po zápase známkujeme na škále od 1 do 10, pričom jednotka je najmenšia a desať značí najlepší možný výkon.

Fotogaléria zo zápasu Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov (C-divízia, skupina 1)

Marek Rodák 6

V prvom polčase zmenšil uhol a zneškodnil čistú šancu. Pôsobil isto, za gól nemohol. Nemal veľa práce, mal iba jeden zákrok.