Manchester United zakopol už v druhom kole, s Brightonom nezískal ani bod

Joao Pedro sa so spoluhráčmi teší po strelenom góle v zápase Brighton & Hove Albion - Manchester United v zápase 2. kola Premier League. (Autor: TASR/PA via AP)
Sportnet, TASR|24. aug 2024 o 15:50

Brighton má po dvoch zápasoch novej sezóny na konte šesť bodov.

LONDÝN. Futbalisti Manchestru United neuspeli v sobotňajšom zápase druhého kola anglickej Premier League.

Na pôde Brighton & Hove Albion prehrali 1:2 gólom brazílskeho útočníka Joaa Pedra z piatej minúty nadstaveného času druhého polčasu.

Brighton tak nadviazal na triumf 3:0 proti Evertonu a po dvoch dueloch má na konte šesť bodov.

Domácich poslal do vedenia v 32. minúte útočník Danny Welbeck, ktorý sa strelecky presadil aj v úvodnom kole.

Po hodine hry vyrovnal Amad Diallo, no "červení diabli" nedokázali dokonať obrat a v záverečných sekundách inkasovali po hlavičke Pedra.

Premier League - 2. kolo:

Brighton & Hove Albion - Manchester United 2:1 (1:0)

Góly: 32. Welbeck, 90.+5 Pedro - 60. Diallo

Tabuľka Premier League

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Manchester United zakopol už v druhom kole, s Brightonom nezískal ani bod