Aston Villa

Unai Emery
ut 18:31
Špekulácie s Bayernom sú zamietnuté. Emery predĺžil kontrakt s Aston VillouAston Villa bojuje o skupinovú fázu Ligy majstrov.
ut 18:31
Trent Alexander-Arnold oslavuje gól.
21.04.2024
21.04.2024
Druhá žltá karta pre Martinéza.
Ivan Mriška18.04.20249
Kružliak dal Martínezovi dve žlté, no nevylúčil ho. Brankára zachránilo menej známe pravidloAston Villa postúpila do semifinále Európskej konferenčnej ligy.
Nicolas Gonzalez oslavuje gól počas zápasu štvrťfinále Konferenčnej ligy Fiorentina - Plzeň.
18.04.20244
Fiorentina dobyla v predĺžení defenzívu Plzne, jej rozprávka sa končí vo štvrťfinálePlzeň dohrávala od 66. minúty v desiatich.
18.04.20244
Tomáš Chorý a Arthur.
11.04.2024
Plzeň má veľkú šancu na postup. Doma uhrala s favoritom cennú remízuV druhom zápase sa z jasného výsledku vykľula veľká dráma.
11.04.2024
Futbalisti Arsenalu Londýn.
03.04.2024
Arsenal naďalej sníva o titule, odchovanec Manchestru City zahviezdil hetrikomFutbalisti Liverpoolu klesli na druhú priečku, majú však zápas k dobru.
03.04.2024
Útočník anglického klubu Aston Villa Ollie Watkins.
02.04.2024
Veľká strata pre Aston Villu. Na pôde úradujúceho majstra nastúpi bez útočnej hviezdyAnglický reprezentant sa zranil v zápase s Wolverhamptonom.
02.04.2024
Systém VAR skúma ruku hráča West Hamu.
17.03.20241
West Ham prišiel o dôležité body. Rozhodca mu neuznal tri gólyAston Villa sa naďalej drží na štvrtom mieste zaisťujúcom účasť v Lige majstrov.
17.03.20241
Tomáš Chorý (vľavo) a Jeremy Guillemenot v zápase osemfinále Európskej konferenčnej ligy Servette Ženeva - FC Viktoria Plzeň.
15.03.2024
Plzeň narazí na atraktívny klub z Talianska, Aston Villa vyzve súpera SlovanaPozrite si štvrťfinálové dvojice v Európskej konferenčnej lige, o ktorých rozhodol žreb v Nyone.
15.03.2024
Virgil van Dijk a Erling Haaland v zápase Liverpool - Manchester City
10.03.20242
Veľká bitka o titul pokračuje. Napívaný triler v Liverpoole víťaza nenašielLiverpool na domácej pôde remizoval s Manchestrom City 1:1.