Bruno Fernandes dostal červenú kartu v zápase Manchester United - Tottenham Hotspur v 6. kole Premier League. (Autor: TASR/AP)
TASR|29. sep 2024 o 20:30

Aston Villa nevyužila možnosť posunúť sa pred Manchester City.

LONDÝN. Futbalisti Ipswichu Town remizovali v nedeľnom zápase 6. kola anglickej Premier League s Aston Villou 2:2.

Pre domácich to bol štvrtý nerozhodný výsledok v rade a v neúplnej tabuľke im patrí 15. miesto - najlepšie spomedzi nováčikov.

Aston Villa nevyužila možnosť posunúť sa medzi najlepšie dva tímy pred úradujúceho majstra Manchester City, zostáva naďalej na piatej priečke.

Tottenham vyhral na pôde Manchestru United 3:0. Skóre otvoril už v 3. minúte Brennan Johnson a jeho tím si potom ustrážil víťazstvo po vylúčení domáceho stredopoliara Bruna Fernandesa.

Portugalský reprezentant dostal v 42. minúte červenú kartu za nebezpečný zákrok na Jamesa Maddisona.

Hráči United nevyhrali nad "Spurs" od októbra 2022 a momentálne sú na dvanástom mieste v neúplnej tabuľke. Hostia poskočili na ôsmu priečku pred Brighton a Nottingham.

Premier League - 6. kolo:

Manchester United - Tottenham Hotspur 0:3 (0:1)

Góly: 3. Johnson, 47. Kulusevski, 78. Solanke

ČK: 42. Fernandes (United)

Ipswich Town - Aston Villa 2:2 (1:2)

Góly: 8. a 72. Delap - 15. Rogers, 32. Watkins

Tabuľka Premier League

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Manchester United nezvládol zápas s Tottenhamom, Fernandesa vylúčili už v prvom polčase