Fotka zo zápasu AFC Bournemouth - Chelsea FC.
Fotka zo zápasu AFC Bournemouth - Chelsea FC. (Autor: TASR/AP)
TASR|17. sep 2023 o 17:15 (aktualizované 17. sep 2023 o 19:50)

Po piatich zápasoch novej sezóny má na svojom konte Chelsea len 5 bodov.

LONDÝN. Futbalisti Arsenalu zvíťazili v nedeľňajšom zápase 5. kola Premier League na ihrisku Evertonu 1:0 a s trinástimi bodmi figurujú na štvrtom mieste tabuľky.

Londýnčania mali v Goodison Parku veľkú prevahu, ale dlho sa nedokázali presadiť.

Podarilo sa im to až v 69. minúte, keď sa v šestnástke dostal k lopte Leandro Trossard a rozvlnil sieť.

Belgický krídelník prišiel na ihrisko v 24. minúte za zraneného Gabriela Martinelliho. Everton je s jedným bodom na 18. mieste tabuľky.

Chelsea remizovali na ihrisku AFC Bournemouth 0:0.

Londýnčanom patrí až 14. miesto v tabuľke, keď nazbierali len päť bodov, Bournemouth má o dva menej.

Chelsea mala v zápase niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie, no dvakrát trafila žrď, gól Leviho Colwilla neplatil pre ofsajd a ďalšie možnosti vychytal výborný brankár domácich Neto.

Jeho spoluhráči si taktiež vytvorili zopár gólových príležitostí a s papierovým favoritom hrali vyrovnanú partiu.

Premier League - 5. kolo:

AFC Bournemouth - FC Chelsea 0:0

FC Everton - FC Arsenal 0:1 (0:0)

Gól: 69. Trossard

Tabuľka Premier League

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Trápenie futbalistov Chelsea pokračuje, nedokázali streliť ani gól. Arsenal tesne vyhral