AC Miláno nevyužilo presilovku a končí už v osemfinále pohára

Hlavný rozhodca vylučuje Koffiho Djidjiho z Turína počas osemfinálového zápasu Talianskeho pohára vo futbale AC Miláno - FC Turín. (Autor: TASR/AP)
TASR|12. jan 2023 o 09:18

V predĺžení rozhodol Michel Adopo.

Taliansky pohár - osemfinále

AC Miláno - FC Turín 0:1 pp (0:0, 0:0)

Góly: 114. Adopo

ČK: 70. Djidji

MILÁNO. Futbalisti úradujúceho talianskeho majstra AC Miláno vypadli v domácom pohári už v osemfinále. Na domácom trávniku prehrali s FC Turín 0:1 po predĺžení, hoci hrali od 70. minúty presilovku po vylúčení obrancu Koffiho Djidjiho.

O postupe hostí rozhodol gólom Michel Adopo v 114. minúte. Turín sa vo štvrťfinále stretne s úspešnejším z ďalšieho osemfinále medzi Sampdoriou Janov a Fiorentinou.

Domov»Futbal»Taliansko»Coppa Italia»AC Miláno nevyužilo presilovku a končí už v osemfinále pohára