Prvé finále sledovali na oboch štadiónoch. Víťaza určilo až predĺženie

Sklamaní fanúšikovia Nitry sledujú zápas v Banskej Bystrici.
Sklamaní fanúšikovia Nitry sledujú zápas v Banskej Bystrici. (Autor: SITA)
Igor Dopirák|9. apr 2019 o 21:43

Pozrite si najlepšie momentky.

BANSKÁ BYSTRICA, NITRA. Hneď úvodný finálový zápas v najvyššej slovenskej hokejovej súťaži Tipsport lige medzi Banskou Bystricou a Nitrou ponúkol poriadnu drámu.

Hoci Nitrania ešte necelých päť minút pred koncom tretej tretiny vyhrávali nad úradujúcimi majstrami 2:1, napokon smútili po prehre 2:3 po predĺžení.

Stretnutie pritom mohli ich fanúšikovia sledovať aj na domácom štadióne, nitriansky klub premietal živý prenos na tzv. kocke nad ľadovou plochou.

Na fotografiách agentúr TASR a SITA si môžete pozrieť to najlepšie z úvodného finále.

FOTOGALÉRIA: Banská Bystrica - Nitra (Tipsport liga, 1. finále)

Tipsport liga - 1. finále: Najlepšie momentky zo zápasu Banská Bystrica - Nitra: fotogaléria

9.4.2019

FOTOGALÉRIA: Sledovanie 1. finále na Zimnom štadióne v Nitre

Premietanie zápasu Banská Bystrica - Nitra na Zimnom štadióne v Nitre: fotogaléria

9.4.2019

Domov»Hokej»Slovensko»Prvé finále sledovali na oboch štadiónoch. Víťaza určilo až predĺženie