Bratislavčania vstúpili do finále víťazne, Záhorákom dovolili len jeden gól

Finále play-off extraligy mužov – 1. zápas

ŠK Lido Prírodovedec Bratislava - Tsunami Záhorská Bystrica 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)

Góly: 3., 15. a 30. Nehila, 18. a 59. Bačinský – 50. Banga

Diváci: 204

/stav série: 1:0/

BRATISLAVA. Florbalisti ŠK Lido Prírodovedec Bratislava úspešne vstúpili do finálovej série play off extraligy. V úvodnom zápase zvíťazili v sobotu nad Tsunami Záhorská Bystrica 5:1.

Lido položilo základ triumfu už v prvej tretine, v ktorej dokázalo odskočiť súperovi na trojgólový rozdiel.

V prostrednej časti zavŕšil hetrik domáci Peter Nehila, v závere spečatil výsledok do prázdnej bránky dvojgólový Vladimír Bačinský.

Jediný gól Tsunami strelil v 50. minúte v presilovke Peter Banga. Druhý zápas série je na programe v nedeľu opäť o 16.50 h. Finálové duely sa hrajú vo Viacúčelovej športovej hale v Záhorskej Bystrici.

Domov»Halové športy»Florbal»Bratislavčania vstúpili do finále víťazne, Záhorákom dovolili len jeden gól