Real Madrid opäť zaváhal, s Espanyolom prehral gólom z 93. minúty

Gerard Moreno strieľa jediný gól zápasu medzi Espanyolom a Realom Madrid.
Gerard Moreno strieľa jediný gól zápasu medzi Espanyolom a Realom Madrid. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|27. feb 2018 o 22:04

Neuspela ani Celta Vigo, v jej drese odohral celý zápas Stanislav Lobotka.

BARCELONA. Futbalisti Realu Madrid prehrali v utorňajšom dueli 26. kola španielskej ligy na ihrisku Espanyolu Barcelona 0:1.

Kouč hostí Zinedine Zidane nechal v zápase odpočívať Cristiana Ronalda, v zostave pre zdravotné problémy chýbali aj Marcelo, Luka Modrič, či Toni Kroos.

Real sa gólovo nepresadil a v tretej minúte nadstaveného času inkasoval gól od Gerarda Morena.

Obhajca titulu tak v tabuľke stráca naďalej štrnásť bodov na vedúci FC Barcelona, ktorý má k dobru štvrtkové stretnutie na pôde Las Palmas.

Na pôde súpera neuspela ani Celta Vigo, domácej Girone podľahla 0:1. Tri body hostiteľom zabezpečil Portu a jeho gól zo 14. minúty.

Slovenský stredopoliar Celty Stanislav Lobotka odohral celý zápas, jeho krajan Róbert Mazáň bol na lavičke náhradníkov.

Girona sa výhrou dostala v tabuľke pred Vigo, ktorému po utorku s 35 bodmi patrí deviata priečka.

La Liga - 26. kolo:

Espanyol Barcelona - Real Madrid 1:0 (0:0)

14. Portu
/Stanislav Lobotka odohral celý zápas, Róbert Mazáň (obaja Celta) bol na lavičke náhradníkov/

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Real Madrid opäť zaváhal, s Espanyolom prehral gólom z 93. minúty