Mihalík strelil dva góly za trinásť minút, súper však stihol vyrovnať

Jaroslav Mihalík v drese reprezentácie v kvalifikačnom zápase na MS 2018 proti Malte v Trnave. (Autor: TASR/Michal Svítok)
SITA|8. mar 2020 o 09:30

Pre Slováka to boli prvé dva góly v tejto sezóne.

BRATISLAVA. Až osem gólov padlo v súboji 26. kola poľskej Ekstraklasy Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk, ktorý sa skončil remízou 4:4.

O dva z nich sa postaral slovenský futbalista vo farbách hostí Jaroslav Mihalík.

Člen stredovej formácie Lechie skóroval v 42. a 55. minúte a priebežne zvýšil náskok hostí na 4:2.

Pre 25-ročného Mihalíka, ktorý odohral 77 minút, to boli prvé dva góly v tejto sezóne. Domáci do konca zápasu stihli vyrovnať na 4:4.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Mihalík strelil dva góly za trinásť minút, súper však stihol vyrovnať