Dukla deklasovala majstra, Slováci zariadili výhru Baníka

TASR|23. nov 2012 o 22:41

V piatkovom stretnutí 16. kola českej Gambrinus ligy deklasovala Dukla Praha na domácej tráve majstra z Liberca 3:0.

PRAHA. V drese víťazov odohral celý zápas slovenský obranca Lukáš Štetina.

Dukla tak nechala zabudnúť na prehru 0:3 z 15. kola na ihrisku FK Mladá Boleslav, v tabuľke poskočila na 5. priečku s 22 bodmi, Liberec je s 19 bodmi deviaty.

Prekvapivú výhru Baníka Ostrava 2:0 na pôde Slavie Praha zariadili slovenskí futbalisti. V prvom polčase sa presadil Zdenko Kaprálik, poisťovaciu druhú trefu zaznamenal iba 3 minúty po príchode na ihrisko v druhom dejstve Róbert Zeher. Baník sa tak odpútal z absolútneho dna ligovej tabuľky.

Dukla Praha - Slovan Liberec 3:0 (1:0)

Góly: 34. a 87. Pospěch, 75. Vorel, 1641 divákov.

/L. Štetina (Dukla) odohral celý zápas/

Slavia Praha - Baník Ostrava 0:2 (0:1)

Góly: 43. KAPRÁLIK, 77. ZEHER

/M. Dobrotka, M. Čonka celý duel, K. Kisel do 78. minúty, M. Juhar do 64. minúty - T. Majtán a Z. Kaprálik celý duel, R. Zeher od 74. minúty a v 77. minúte skóroval/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Dukla deklasovala majstra, Slováci zariadili výhru Baníka