Utorok, 13. apríla, 2021Dnes je Deň nespravodlivo stíhaných, Meniny má Aleš

Do Interligy sa prihlásili aj Kunovice

Sportnet|15. jún 2006 o 00:00

KUNOVICE - Spoločná slovensko-česká súťaž hádzanárok (WHIL) bude mať v 5. ročníku kompletné, dvanásťčlenné zloženie. Prihlášku riadiacemu orgánu súťaže i účastnícky poplatok v sume 65-tisíc korún už zaslali aj zástupcovia českého nováčika z Kunovíc, ...

KUNOVICE - Spoločná slovensko-česká súťaž hádzanárok (WHIL) bude mať v 5. ročníku kompletné, dvanásťčlenné zloženie. Prihlášku riadiacemu orgánu súťaže i účastnícky poplatok v sume 65-tisíc korún už zaslali aj zástupcovia českého nováčika z Kunovíc, ktoré síce zvíťazili v českej I. lige, ale dlho svoju účasť v interlige zvažovali.

"Definitívne budeme štartovať," potvrdil člen vedenia klubu a bývalý reprezentačný tréner Československa Jiří Zerzáň. "Hoci sa nám nepodarilo zatiaľ vyriešiť personálnu otázku hráčskeho kádra, ktorú som ja považoval za hlavnú podmienku štartu, nakoniec sme sa rozhodli do toho ísť. Šancu dostanú mladé odchovankyne .

V utorok 20. júna sa v bratislavskom Dome športu zídu delegáti zo všetkých dvanástich klubov na aktíve, na ktorom vyžrebujú základnú časť nového ročníka. (tasr)

Súvisiace články