Do boja o Davida Villu vstúpila FC Barcelona

Davida Villu chce aj FC Barcelona.
Davida Villu chce aj FC Barcelona. (Autor: AP)
SITA|15. jún 2009 o 10:42

Boj o španielskeho futbalového reprezentanta Davida Villu je stále otvorený, a to aj napriek avizovaným správam o jeho prestupe do Realu Madrid.

MADRID. "Rozhovory o podpise zmluvy s Davidom Villom sú otvorené," informoval viceprezident FC Barcelona Rafael Yuste pre miestnu rozhlasovú stanicu a dodal: "Máme mnoho hráčov, ktorí javia záujem hrať u nás. Je to úžasné a myslím si, že také niečo by ľudia mali vedieť."

Španielske médiá počas víkendu informovali, že jeden z členov kádra európskych šampiónov z roku 2008 údajne podpísal nový kontrakt a kráľovský veľkoklub z Madridu by mal Valencii vyplatiť odstupné vo výške 35 až 40 miliónov eur. Pred ním už posilnil rady Madridčanov Brazílčan Kaká z milánskeho AC, prestup Cristiana Ronalda z Manchestru United je na spadnutie. Dvadsaťsedemročný najlepší strelec ME 2008 David Villa strelil v nedávno skončenej sezóne 28 gólov. Vedenie FC Valencia má údajne v pláne predať aj ďalších kľúčových hráčov tímu, aby splatilo svoje dlhy.

Nachádzate sa tu:
Domov