Piatok, 16. apríla, 2021Meniny má Dana, Danica

Clintonová je vraj Marcel Hossa Demokratickej strany

Marcel Hossa hral v NHL aj za slávny klub New York Rangers. (Autor: TASR/AP)
SITA|23. apr 2015 o 09:43

Hillary Clintonová je Marcel Hossa Demokratickej strany. Demokrati stavajú prezidentské vízie na slávnom mene. A nemajú záložný plán, uvádza americký denník Washington Post.

WASHINGTON. Zaujímavým prirovnaním z hokejového Slovenska si v stĺpčeku o kandidátke na prezidentku USA Hillary Clintonovej pomohol Marc A. Thiessen z Washington Post.

Autor tvrdí, že demokrati síce veria v kúzlo Clintonovcov, ale zároveň varuje, že 67-ročná uchádzačka o funkciu z politického hľadiska nemá na svojho manžela Billa, prvého muža krajiny v rokoch 1993 až 2001.

"On je prirodzene očarujúci chlap, ktorý vie debatovať prakticky s kýmkoľvek. Hillary chýba prirodzená ľahkosť a politický talent jej muža. V hokejovej NHL je teraz v plnom prúde play-off, premýšľajte o tom takto: Jedným z najlepších hráčov v súťaži je Marián Hossa pôsobiaci v Hillaryninom rodisku Chicagu. Je superhviezdou. Má mladšieho brata, Marcela, ktorý odohral v NHL pár sezón, ale neprerazil a pôsobí v Európe. Rovnaké priezvisko, ale odlišný talent. Hillary Clintonová je Marcel Hossa Demokratickej strany. Demokrati stavajú prezidentské vízie na slávnom mene. A nemajú záložný plán," napísal Marc A. Thiessen.

Mladší zo súrodencov Hossovcov odohral v NHL 237 stretnutí v základnej časti za Montreal, New York Rangers a Phoenix. Dal v nich 31 gólov. Sezónu 2014/15 dohral vo švédskom klube MODO Hockey.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články