Hamšík nedohral. Najlepšiu známku dostal Hancko, Pekaríkovi sa nedarilo

Patrik Hrošovský v zápase kvalifikácie MS 2022 Slovensko - Chorvátsko.
Patrik Hrošovský v zápase kvalifikácie MS 2022 Slovensko - Chorvátsko. (Autor: TASR - Martin Baumann)
Sportnet|11. okt 2021 o 22:41 (aktualizované 12. okt 2021 o 13:25)

Slovensko remizovalo v kvalifikácii MS 2022 v Chorvátsku 2:2.

OSIJEK. Slovenská futbalová reprezentácia remizovala v kvalifikačnom zápase o postup na MS 2022 v Osijeku s Chorvátskom 2:2 (2:1)

Po víťazstve Ruska v Slovinsku stratili zverenci Štefana Tarkoviča už aj teoretickú šancu zabojovať o miestenku v Katare.

Slováci v zápase dvakrát viedli. V prvom polčase strelil po perfektnom Hamšíkovom centri z priameho kopu Schranz. Za domácich vyrovnal Kramarič, no ešte na konci prvého polčasu poslal hostí opäť do vedenia po brejku Haraslín.

Chorvátsky nápor v druhom polčase pretavil vo vyrovnávajúci gól v 72. minúte z priameho kopu Modrič.

Zápas nedohral Marek Hamšík, ktorý pre zranenie striedal na konci prvého polčasu.

Kto v Osijeku zaujal? Od koho sa čakalo viac?

Podľa hlasovania fanúšikov dostal najlepšiu známku Dávid Hancko - 8,1. Najhoršie dopadli Erik Jirka (5,1) a Peter Pekarík (5,3).

Známkovali ste slovenských futbalistov za výkon proti Chorvátom. Najmenšia známka je 1, najvyššia 10.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Hamšík nedohral. Najlepšiu známku dostal Hancko, Pekaríkovi sa nedarilo