Štvrtok, 24. júna, 2021Meniny má Ján

Chmeliar bol hľadať posily v SČH, no nepochodil

TASR|23. apr 2006 o 20:19

Prešov 23. apríla (TASR) V sobotňajšom semifinálovom zápase Tatrana Prešov s ŠKP Bratislava chýbal v hľadisku domácej haly po prvýkrát od svojho vstupu ...

Prešov 23. apríla (TASR) V sobotňajšom semifinálovom zápase Tatrana Prešov s ŠKP Bratislava chýbal v hľadisku domácej haly po prvýkrát od svojho vstupu do prešovskej mužskej hádzanej v roku 2001 majiteľ klubu Miloslav Chmeliar. Dôvodom je jeho dvojdňový pobyt v Srbsku a Čiernej Hore, kde si bol pozrieť niektorých vytypovaných hráčov z Vojvodiny Novy Sad a CZ Belehrad.

Videl som meranie síl prvého a tretieho mužstva najvyššej súťaže. Zaujalo ma obrovské nasadenie všetkých jeho priamych aktérov, nekompromisné súboje v obrane. No zároveň som nenašiel hráča, ktorý by výkonnostne čnel nad tými najlepšími, akých máme momentálne v Tatrane. Problém je aj v tom, že akonáhle sa objaví v súťaži talentovaný jednotlivec, ihneď po ňom siahnu európske veľkokluby. Takže pre túto chvíľu sme hľadanie posíl z tejto oblasti ukončili, prezradil majiteľ prešovského klubu M. Chmeliar.

Súvisiace články