V Nemecku sa darilo obom domácim tímom, dohromady strelili sedem gólov

Futbalisti Werderu Brémy sa tešia z gólu do siete Bayeru Leverkusen.
Futbalisti Werderu Brémy sa tešia z gólu do siete Bayeru Leverkusen. (Autor: TASR/AP)
SITA|10. feb 2019 o 20:24

Brémy sú na desiatom mieste.

BERLÍN. Futbalisti Werderu Brémy zvíťazili v nedeľňajšom zápase 21. kola najvyššej nemeckej súťaže nad Augsburgom jednoznačne 4:0.

Domáci mali veľmi dobrý štart do zápasu, keď už v piatej minúte otvoril skóre Milot Rashica.

Po polhodine hry už viedli zverenci Floriana Kohfeldta trojgólovým rozdielom, pretože v rozpätí 88 sekúnd prekonali hosťujúceho brankára Johannes Eggestein a opäť Kosovčan Rashica.

Ten následne musel zrejme kvôli zraneniu striedať, na ihrisku ho nahradil Kevin Möhwald a práve on v 83. minúte uzavrel gólový účet stretnutia.

Brémy tak nadviazali na pohárové víťazstvo proti Dortmundu a v tabuľke poskočili na desiate miesto.

V druhom nedeľňajšom súboji triumfoval Düsseldorf nad Stuttgartom jasne 3:0.

Bundesliga - 21. kolo

• Werder Brémy - Augsburg 4:0 (3:0)

Góly: 5. a 28. Rashica, 27. Eggstein, 83. Möhwald

• Düsseldorf - Stuttgart 3:0 (1:0)

Góly: 34. Karaman, 49. Fink, 85. Raman

ČK: 90.+ N. I. González (Stuttgart)

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»V Nemecku sa darilo obom domácim tímom, dohromady strelili sedem gólov