Duda odohral celý zápas, Bayern doma senzačne prehral o tri góly

Hráči Bayernu sa chytajú za hlavu počas zápasu.
Hráči Bayernu sa chytajú za hlavu počas zápasu. (Autor: TASR/AP)
TASR|6. okt 2018 o 17:40

Mníchovčania nestačili na Borussiu Mönchengladbach.

BERLÍN. Hráči Herthy Berlín v základnej zostave so slovenským reprezentantom Ondrejom Dudom remizovali v siedmom kole nemeckej bundesligy na pôde Mainzu 0:0. Duda odohral celý zápas.

Hertha je v tabuľke tretia o tri body za vedúcou Borussiou Dortmund, ktorá otočila zápas s Augsburgom a zvíťazila 4:3.

Hetrikom sa blysol Paco Alcácer, víťazný gól strelil v šiestej minúte nadstaveného času z priameho kopu.

Dosť nečakanú prehru zaznamenal Bayern Mníchov, ktorý v domácom prostredí podľahol Mönchengladbachu hladko 0:3.

Hostia už v desiatej minúte viedli 2:0 gólmi Alassana Pléu a Larsa Stindla, definitívnu podobu výsledku dal v 88. minúte Patrick Herrmann.

Bayern nebodoval naplno už vo štvrtom súťažnom zápase za sebou.

Tréner Bayernu Niko Kovač neveril vlastným očiam.
Tréner Bayernu Niko Kovač neveril vlastným očiam. (Autor: TASR/AP)

I. bundesliga 2018/2019 - 7. kolo (sobota):

Mainz 05 - Hertha Berlín 0:0
/Ondrej Duda odohral za Herthu celý zápas/

Fortuna Düsseldorf - Schalke 04 Gelsenkirchen 0:2 (0:0)
Góly: 48. McKennie, 53. Burgstaller

Borussia Dortmund - Augsburg 4:3 (0:1)
Góly: 62., 80. a 90+6. Paco Alcácer, 84. Mario Götze - 22. Finnbogason, 71. Max, 87. Gregoritsch

I. Bundesliga - 7. kolo: Borussia Dortmund - FC Augsburg: fotogaléria

6.10.2018

Hannover 96 - VfB Stuttgart 3:1 (2:0)
Góly: 30. a 45. Wood, 90. Bebou - 50. Gomez

Bayern Mníchov - Mönchengladbach 0:3 (0:2)
Góly: 10. Pléa, 16. Stindl, 88. Herrmann

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Duda odohral celý zápas, Bayern doma senzačne prehral o tri góly