Prehrávali 0:2, no nevzdali sa. Bratislava Capitals ladí formu na play off

Radosť hráčov Bratislava Capitals v Ice Hockey League (IHL). (Autor: facebook/Bratislava Capitals)

V nadstavbovej tabuľke sa delia o prvé miesto.

Ice Hockey League

7. kolo nadstavbovej časti - skupina o postup do play off:

Bratislava Capitals - Linz 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)

Góly: 17. Hults (Bubela, Fortier), 27. Fortier, 40. Buc (Kostitsyn, Chovan), 60. Fortier (Hults, Buc) - 4. Pelletier (Umicevic, Lebler), 6. Hytonen (Meija)

Rozhodovali: Piragic, Zrnic - Durmis, D. Konc, vylúčení: 3:3 na 2 min., presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1

Capitals: Coreau - Carson, Guimond, Chovan, Bohunický, Romančík, Boldižár, Ďurkech - Fortier, Hults, Bubela - Miklík, Higgs, Kosticyn - Mrázik, Buc, Hudec - Köver, Bezák, Faith

Linz: Gracnar - Roach, Bartulis, Dorion, Piche, Beaudoin, Matzka, Leiler, Kail - Umicevic, Hytonen, Lebler - Meija, Pelletier, Yan - Zusevics, Brucker, Karppinen - Mitsch, Pusnik, Bretschneider

BRATISLAVA. Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v nedeľnom domácom stretnutí 7. kole nadstavbovej časti skupiny o postup do play off nad Linzom 4:2.

Slovenský tím otočil zápas, keď po katastrofálnom úvode prehrával 0:2. Už po necelých štyroch minútach využil nedorozumenie v obrane Bratislavčanov Pelletier, o minútu neskôr zvýšil v oslabení Hytonen. V závere tretiny dal kontaktný gól domáci Hults.

Druhá tretina vyšla Bratislavčanom oveľa lepšie. V 26. minúte sa k odrazenému puku dostal Fortier a vyrovnal. Do vedenia sa domáci dostali 46 sekúnd pred klaksónom, keď Buc po prihrávke Chovana nezaváhal.

V závere sa pokúsili hostia vyrovnať v hre bez brankára, ale bez úspechu. Naopak, štyri sekundy pred koncom Fortier spečatil skóre do prázdnej bránky.

Priebežná tabuľka

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Prehrávali 0:2, no nevzdali sa. Bratislava Capitals ladí formu na play off