Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Brankár Popčák do Bardejova

SITA|Publikované 13. sep 2008 o 18:54

BARDEJOV 13. septembra (SITA) - Hádzanárov MHC Edymax Bardejov posilnil brankár juniorskej reprezentácie Slovenska Maroš Popčák. Dvadsaťročný gólman prišiel do tímu extraligového nováčika na ročné hosťovanie ...

BARDEJOV 13. septembra (SITA) - Hádzanárov MHC Edymax Bardejov posilnil brankár juniorskej reprezentácie Slovenska Maroš Popčák. Dvadsaťročný gólman prišiel do tímu extraligového nováčika na ročné hosťovanie z majstrovského Tatrana Prešov.

"Popčák je nesporne talent, ale potrebuje pravidelne chytať. Keďže u nás by sa medzi extraligové žrde v konkurencii Krupu, Kaminského a Meluša dostal ťažko, súhlasili sme teda s jeho uvoľnením," uviedol pre denník Korzár majiteľ prešovského klubu Miloslav Chmeliar.

Popčák ešte nebol k dipozícii trénerovi Slavomírovi Krokovi v sobotňajšom stretnutí 2. kola najvyššej slovenskej súťaže v Bratislave proti ŠKP, v ktorom Bardejovčania podľahli 27:29. "Nestihli sme dotiahnuť jeho hosťovanie administratívne. Spravíme tak v utorok, aby v stredu v 3. kole doma proti Trnave už mohol za nás nastúpiť," vysvetlil pre agentúru SITA organizačný pracovník MHC Edymax Marek Kukľa. Maroš Popčák vytvorí v bardejovskom tíme brankársky triumvirát s Kamilom Fabiánom a Mariánom Hnatkom.


Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.