+ 6:39,0 min

(2)

Mária Remeňová

DNF

LENZERHEIDE. Talianska biatlonistka Michela Carrarová triumfovala vo vytrvalostných pretekoch žien na 15 km na majstrovstvách Európy.

Vo švajčiarskom Lenzerheide dosiahla s jednou chybou na strelnici čas 44:14,7 minúty, druhá finišovala Nemka Lisa Maria Sparková s mankom 47,7 sekundy a tretia skončila Julija Džimová z Ukrajiny (+53,2 s).

Z kvinteta slovenských reprezentantiek bola najvyššie na 34. mieste Henrieta Horvátová, ktorá minula jeden terč a v cieli mala stratu skoro piatich minút.

Zuzana Remeňová obsadila s troma chybami 54. miesto, Ivona Fialková minula až šesť terčov a skončila o dve priečky nižšie a Júlia Machyniaková uzavrela Top 60. Mária Remeňová preteky nedokončila.

Domov»Zimné športy»Biatlon»Fialkovej nevyšiel štart na ME, zdolali ju aj dve mladšie krajanky