Pondelok, 27. septembra, 2021Meniny má Cyprián

Azarenková potrebovala s Larssonovou v prvom sete tajbrejk

Viktoria Azarenková v dvoch setoch porazila Johannu Larssonovú.
SITA|14. jan 2014 o 06:53

Výsledky utorňajších stretnutí 1. kola dvojhry žien na Australian Open v Melbourne.

MELBOURNE. Bieloruská tenistka Victoria Azarenková vykročila úspešne za obhajobou titulu na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne.

V úvodnom kole si ako nasadená dvojka poradila so Švédkou Johannou Larssonovou v dvoch setoch 7:6 (2) a 6:2.

Ďalej ide aj piata nasadená Poľka Agnieszka Radwaňská, ktorá si potrápila v troch setoch s Kazaškou Juliou Putincevovou.

Dvojhra žien - 1. kolo

Dominika Cibulková (SR-20) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:3, 6:4

Dominika Cibulková (SR-20) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:3, 6:4

Magdaléna Rybáriková (SR-32) - Andrea Petkovicová (Nem.) 6:2, 6:3

Bojana Jovanovská (Srb.-33) - Jana Čepelová (SR) 6:7 (1), 6:1, 6:3

Karolína Schmiedlová (SR) - Tímea Babosová (Maď.) 4:6, 6:4, 7:5

Viktoria Azarenková (Biel.-2) - Johanna Larssonová (Švéd.) 7:6 (2), 6:2

Maria Šarapovová (Rus.-3) - Bethanie Matteková-Sandsová (USA) 6:3, 6:4

Agnieszka Radwanská (Poľ.-5) - Julia Putincevová (Kaz.) 6:0, 5:7, 6:2

Jelena Jankovičová (Srb.-8) - Misaki Doiová (Jap.) 6:1, 6:2

Caroline Wozniacka (Dán.-10) - Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.) 6:0, 6:2

Simona Halepová (Rum.-11) - Katarzyna Piterová (Poľ.) 6:0, 6:1

Sloane Stephensová (USA-13) - Jaroslava Švedovová (Kaz.) 7:6 (1), 6:3

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-16) - Vania Kingová (USA) 6:3, 6:2

Elina Svitolinová (Ukr.) - Svetlana Kuznecovová (Rus.-19) 6:3, 6:3

Marina Erakovicová (N. Zél.) - Sorana Cirsteová (Rum.-21) 6:4, 7:6 (6)

Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - Kaia Kanepiová (Est.-24) 6:2, 2:6, 6:2

Alizé Cornetová (Fr.-25) - Polona Hercogová (Slovin.) 1:0 - skreč, Hercogová odstúpila

Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-29) - Teliana Pereirová (Braz.) 7:6 (7), 6:4

Zarina Dijasová (Kaz.) - Kateřina Siniaková (ČR) 6:2, 6:4

Camila Giorgiová (Tal.) - Storm Sandersová (Aus.) 4:6, 6:1, 6:4

Oľga Govorcovová (Biel.) - Tuan Ťing-ťing (Čína) 6:0, 7:6 (6)

Karin Knappová (Tal.) - Paula Ormaecheová (Arg.) 6:4, 6:2

Varvara Lepčenková (USA) - Lesia Curenková (Ukr.) 2:6, 6:3, 6:4

Christina McHalová (USA) - Čchan Jüng-ťan (Taiw.) 7:5, 6:4

Yvonne Meusburgerová (Rak.) - Chanelle Scheepersová (JAR) 7:6 (3), 6:4

Mandy Minellová (Lux.) - Carina Witthöftová (Nem.) 6:1, 6:4

Ajumi Moritová (Jap.) - Naďa Kičenoková (Ukr.) 6:2, 7:6 (5)

Kurumi Narová (Jap.) - Šuaj Pcheng (Čína) 7:5, 4:6, 6:3

Olivia Rogowská (Aus.) - Mariana Duqueová-Marinová (Kol.) 6:3, 6:3

Ajla Tomljanovičová (Chor.) - Tadeja Majeričová (Slovin.) 3:6, 7:6 (1), 6:4

Galina Voskobojevová (Kaz.) - Irina-Camelia Begová (Rum.) 7:5, 4:6, 7:5

Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 7:5, 7:5

Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) - Chsieh Su-wej (Taiw.) 6:1, 4:6, 6:1

Program na stredu

Dvojhra žien - 2. kolo

Daniela Hantuchová (SR-31) - Karolína Plíšková (ČR) / druhý zápas na dvorci č. 13 (začiatok približne po 3.00 h SEČ)

Štvorhra žien - 1. kolo

Janette Husárová, Čchan Jüng-ťan (SR/Taiw.) - Šahar Peerová, Silvia Solerová-Espinosová (Izr./Šp.) / tretí zápas na dvorci č. 5 (začiatok približne po 3.30 h SEČ)

Magdaléna Rybáriková, Stefanie Vögeleová (SR/Švaj.) - Jelena Dokičová, Storm Sandersová (Aus.) / štvrtý zápas na dvorci č. 5 (začiatok približne po 5.00 h SEČ)

Súvisiace články