Slovan si ide po ďalšie body, Škriniara čaká veľké prekvapenie ročníka (TV tipy)

Športový TV program na dnes. Milan Škriniar v Lige majstrov či ŠK Slovan Bratislava v EKL. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|1. nov 2021 o 06:00

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Slovenské tenistky sa konečne dočkali a zabojujú na finálovom turnaji Pohára Billie Jean Kingovej.

Turnaj, donedávna známy ako Fed Cup, sa začne už v pondelok a finálové podujatie sa hrá v Prahe.

Slovensko bude hrať v skupine proti tenistkám USA a Španielska. Hoci ani jeden z tímov neprichádza v najsilnejšom možnom zložení, oba tímy sú papierovo silnejšie ako Slovenky.

Turnaj sa uskutoční až na tretí pokus. Pôvodne sa mal hrať v apríli 2020, ale pre pandémiu ho presunuli až o rok. Nehralo sa ani v apríli 2021, a tak je na programe začiatkom novembra.

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

ŠK Slovan Bratislava nastúpi v Európskej konferenčnej lige (EKL) už po štvrtý raz v tejto sezóne proti gibraltárskemu Lincoln Red Imps a zabojuje o ďalšie tri body do tabuľky. Prvý vzájomný zápas v skupine vyhral doma 2:0.

Na programe je ďalších šestnásť zápasov Ligy majstrov. Inter Miláno s Milanom Škriniarom nastúpi proti Šeriffu Tiraspoľ, v šlágri sa stretnú Liverpool FC a Atlético Madrid.

Veľké zápasy ponúknu aj ligové súťaže. V Premier League je na programe súboj o Manchester, v ktorom United vyzve City.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.


PONDELOK (1. november)

Futbal

  • 18:25 Rayo Vallecano - Celta Vigo, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Bologna FC - Cagliari Calcio, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Wolverhampton Wanderers - Everton FC, Premier League (Premier Sport 1)
  • 20:55 Levante UD - Granada CF, La Liga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 17:00 Ak Bars Kazaň - Avangard Omsk, KHL (Sport 2)

Tenis

  • 10:20 Francúzsko - Kanada, Billie Jean King Cup (ČT Sport)
  • 16:50 Česko - Nemecko, Billie Jean King Cup (ČT Sport)
  • 17:00 Slovensko - Španielsko, Billie Jean King Cup (RTVS Dvojka)
  • 11:00 Turnaj ATP Masters 1000 v Paríži

Snooker

  • 13:45 English Open, 1. deň (Eurosport 1)
  • 19:45 English Open, 1. deň (Eurosport 1)


UTOROK (2. november)

Futbal

  • 13:55 Atalanta Bergamo U19 - Manchester United U19, Liga majstrov U19 (Nova Sport 3)
  • 18:15 Malmö FF - Chelsea FC, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 18:40 VfL Wolfsburg - Red Bull Salzburg, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 20:20 Atalanta Bergamo - Manchester United, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 20:55 Bayern Mníchov - Benfica Lisabon, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:55 Dynamo Kyjev - FC Barcelona, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 21:00 Juventus FC - Zenit Petrohrad, Liga majstrov
  • 21:00 FC Sevilla - Lille OSC, Liga majstrov
  • 21:00 Villarreal CF - Young Boys Bern, Liga majstrov

  • 13:00 Dubnica - Podbrezová, II. liga

  • 13:30 Bešenová - Senica, Slovnaft Cup
  • 13:30 Dolný Kubín - Žilina, Slovnaft Cup (Futbalnet.tv)

Hokej

  • 16:40 PSG Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec, česká Tipsport extraliga (ČT Sport)
  • 17:30 SKA Petrohrad - Metallurg Magnitogorsk, KHL (Sport 2)
  • 19:00 Skelleftea AIK - Lulea HF, švédska SHL (Sport 1)

  • 19:30 Bratislava Capitals - Villacher SV, IHL

Tenis

  • 10:30 Austrália - Belgicko, Billie Jean King Cup (ČT Sport)
  • 17:00 Slovensko - USA, Billie Jean King Cup (RTVS Dvojka)
  • 11:00 Turnaj ATP Masters 1000 v Paríži

Snooker

  • 13:45 English Open, 2. deň (Eurosport 1)
  • 19:45 English Open, 2. deň (Eurosport 1)


STREDA (3. november)

Futbal

  • 18:15 AC Miláno - FC Porto, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 18:40 Real Madrid - Šachtar Doneck, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 20:20 Borussia Dortmund - Ajax Amsterdam, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 20:55 Liverpool FC - Atlético Madrid, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:55 RB Lipsko - Paríž St. Germain, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 21:00 Manchester City - Club Bruggy, Liga majstrov
  • 21:00 Sporting Lisabon - Besiktas Istanbul, Liga majstrov
  • 21:00 Šeriff Tiraspoľ - Inter Miláno, Liga majstrov

  • 13:00 Košice - Petržalka, II. liga
  • 13:30 Trebišov - Skalica, II. liga

  • 13:00 Spišská Belá - Šamorín, Slovnaft Cup

Hokej

  • 17:00 Neftekhimik Nižnekamsk - Avangard Omsk, KHL (Sport 1)

  • 17:30 Trnava - Topoľčany, SHL
  • 17:30 Žilina - Modré krídla Bratislava, SHL
  • 18:00 Brezno - Dubnica, SHL
  • 18:00 Levice - Žiar nad Hronom, SHL
  • 18:00 Považská Bystrica - Martin, SHL
  • 18:00 Skalica - Humenné, SHL

Tenis

  • 10:30 Francúzsko - Rusko, Billie Jean King Cup (ČT Sport)
  • 16:50 USA - Španielsko, Billie Jean King Cup (ČT Sport)
  • 11:00 Turnaj ATP Masters 1000 v Paríži

Snooker

  • 13:45 English Open, 3. deň (Eurosport 1)
  • 19:45 English Open, 3. deň (Eurosport 1)


ŠTVRTOK (4. november)

Futbal

  • 16:30 Kajrat Almaty - FK Karabach, Európska konferenčná liga (Sport 2)
  • 18:45 Lincoln Red Imps FC - ŠK Slovan Bratislava, Európska konferenčná liga (RTVS Dvojka)
  • 18:45 Randers FC - FK Jablonec, Európska konferenčná liga (Sport 1)
  • 18:45 Olympique Lyon - AC Sparta Praha, Európska liga (ČT 2)
  • 18:45 Legia Varšava - SSC Neapol, Európska liga (Sport 2)
  • 21:00 AS Rím - FK Bodö/Glimt, Európska konferenčná liga (Sport 2)
  • 21:00 Slavia Praha - Maccabi Haifa, Európska konferenčná liga (Sport 1)

Hokej

  • 17:00 HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha, česká Tipsport extraliga (O2TV Sport)

  • 10:30 Slovensko U18 - Považská Bystrica, SHL

Tenis

  • 10:30 Austrália - Bielorusko, Billie Jean King Cup (ČT Sport)
  • 17:00 Česko - Španielsko, Billie Jean King Cup (ČT Sport)
  • 11:00 ATP Masters 1000 v Paríži

Snooker

  • 13:45 English Open, 4. deň (Eurosport 1)
  • 19:45 English Open, 4. deň (Eurosport 1)

Golf

  • 20:30 Mayakoba Championship, 1. deň (Eurosport 2)


PIATOK (5. november)

Futbal

  • 20:25 1. FSV Mainz 05 - Borrusia Mönchengladbach, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Empoli FC - FC Janov, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Southampton - Aston Villa, Premier League (Premier Sport 1)

  • 15:30 Podbrezová - Humenné, II. liga

  • 16:40 Trenčín - Michalovce, Fortuna liga (Nova Sport 2, VOYO)

Hokej

  • 17:30 Humenné - Trnava, SHL
  • 17:30 Topoľčany - Žilina, SHL
  • 18:00 Levice - Brezno, SHL
  • 18:00 Martin - Skalica, SHL
  • 18:00 Žiar nad Hronom - Považská Bystrica, SHL

  • 17:20 Košice - Michalovce, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 18:00 Trenčín - Liptovský Mikuláš, Tipos extraliga
  • 18:00 Nitra - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 18:00 Nové Zámky - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 18:00 Poprad - Prešov, Tipos extraliga
  • 18:45 Slovan - Zvolen, Tipos extraliga (Sport 2)

  • 19:45 HK Olimpija Ľubľana - Bratislava Capitals, IHL

Tenis

  • 10:20 ATP Masters 1000 v Paríži, štvrťfinále (Eurosport 2)

Hádzaná

  • 19:05 Slovensko - Srbsko, prípravný zápas (Sport 1)

MMA

  • 19:05 Peter Queally vs. Patricky Pitbull 2, Bellator 270 (Nova Sport 2)

Snooker

  • 12:45 English Open, štvrťfinále (Eurosport 1)
  • 19:45 English Open, štvrťfinále (Eurosport 1)

Golf

  • 20:30 Mayakoba Championship, 2. deň (Eurosport 2)

Krasokorčuľovanie

  • 15:30 krátky program žien, Grand Prix Taliansko (ČT Sport)


SOBOTA (6. november)

Futbal

  • 13:30 Manchester United - Manchester City, Premier League (Premier Sport 1)
  • 14:00 Espanyol Barcelona - CF Granada, La Liga (Nova Sport 4)
  • 15:30 Bayern Mníchov - SC Freiburg, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 16:00 FC Chelsea - FC Burnley, Premier League (Premier Sport 1)
  • 16:15 Celta Vigo - FC Barcelona, La Liga (Nova Sport 4)
  • 18:00 Juventus Turín - AC Fiorentina, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:30 Brighton & Hove Albion - Newcastle United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 18:30 RB Lipsko - Borussia Dortmund, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:45 Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo, Serie A (Nova Sport 4)
  • 21:00 Real Madrid - Rayo Vallecano, La Liga (Nova Sport 3)
  • 21:00 Girondins Bordeaux - Paríž St. Germain, Ligue 1 (Nova Sport 2)

  • 13:00 MFK Dukla Banská Bystrica - MŠK Námestovo, II. liga
  • 13:00 FC Košice - ŠK Slovan Bratislava U21, II. liga
  • 13:00 MŠK Púchov - MŠK Žilina B, II. liga
  • 13:00 FK Dubnica nad Váhom - KFC Komárno, II. liga
  • 17:00 MFK Skalica - FC Rohožník, II. liga (Futbalnet.tv)

  • 15:00 FK Senica - FC ViOn Zlaté Moravce, Fortuna liga (VOYO)
  • 15:00 FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠKF Sereď, Fortuna liga (VOYO)
  • 15:00 FK Pohronie - MŠK Žilina, Fortuna liga (VOYO)

Hokej

  • 19:00 Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning, NHL (Nova Sport 1)

Tenis

  • 14:00 ATP Masters 1000 v Paríži, semifinále (Eurosport 2)
  • 16:00 Finále Billie Jean King Cup (ČT Sport)

Motorizmus

  • 21:00 Veľká cena Mexika, formula 1 - kvalifikácia (Sport 1)

Basketbal

  • 22:05 Denver Nuggets - Houston Rockets, NBA (Nova Sport 1)

Snooker

  • 13:45 English Open, semifinále (Eurosport 1)
  • 19:45 English Open, semifinále (Eurosport 1)

Golf

  • 20:30 Mayakoba Championship, 3. deň (Eurosport 2)

Krasokorčuľovanie

  • 15:00 voľné jazdy žien, Grand Prix Taliansko (ČT Sport)
  • 17:05 Grand Prix Taliansko (RTVS Dvojka)
  • 20:55 voľné jazdy mužov, Grand Prix Taliansko (ČT Sport)


NEDEĽA (7. november)

Futbal

  • 12:30 FC Benátky - AS Rím, Serie A (Nova Sport 4)
  • 13:00 Olympique Marseille - FC Metz, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 14:00 CF Villarreal CF - Getafe CF, La Liga (Nova Sport 3)
  • 15:00 FK Pardubice - Slavia Praha, česká Fortuna liga (O2 TV Fotbal, O2 TV Sport)
  • 15:00 FC Arsenal - FC Watford, Premier League (Premier Sport 1)
  • 15:30 Hertha Berlín - Bayer Leverkusen, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 16:15 CF Valencia - Atlético Madrid, La Liga (Nova Sport 3)
  • 17:00 OGC Nice - Montpellier HSC, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 17:30 West Ham United - FC Liverpool, Premier League (Premier Sport 1)
  • 17:30 1. FC Kolín - 1. FC Union Berlín, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 18:00 SSC Neapol - Hellas Verona, Serie A (Nova Sport 3)
  • 18:00 AC Sparta Praha - FK Teplice, česká Fortuna liga (O2 TV Fotbal, O2 TV Sport)
  • 18:30 RCD Mallorca - Elche CF, La Liga
  • 19:30 Greuther Fürth - Eintracht Frankfurt, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 20:45 AC Miláno - Inter Miláno, Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:45 Stade Rennes - Olympique Lyon, Ligue 1 (Nova Sport 1)

  • 10:30 FC ŠTK 1914 Šamorín - Partizán Bardejov, II. liga
  • 10:30 BŠK FC Petržalka - Slavoj Trebišov, II. liga (Futbalnet.tv)

  • 15:00 ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok, Fortuna liga (VOYO)
  • 17:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FC Spartak Trnava, Fortuna liga (VOYO, Dajto)

Hokej

  • 12:30 Salavat Julajev Ufa - Traktor Čeľabinsk, KHL (Sport 1)
  • 15:00 Avangard Omsk - Dinamo Moskva, KHL (Sport 1)

  • 15:00 Bratislava Capitals - Orli Znojmo, IHL

  • 15:00 MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice, Tipos extraliga
  • 16:00 HC GROTTO Prešov - HC Nové Zámky, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 16:00 HK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen, Tipos extraliga (Sport 1)
  • 17:00 HK Poprad - HK Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 17:00 HK Dukla Trenčín - HC ‘05 Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 18:00 HC Slovan Bratislava - HK Nitra, Tipos extraliga

Tenis

  • 15:00 ATP Masters 1000 v Paríži, finále

Motorizmus

  • 19:45 Veľká cena Mexika, formula 1 - preteky (Sport 2)

Basketbal

  • 21:35 Toronto Raptors - Brooklyn Nets, NBA (Nova Sport 2)

Hádzaná

  • 11:50 Česko - Rakúsko, prípravný zápas (ČT Sport)

MMA

  • 4:00 Kamaru Usman - Colby Covington, UFC 268 (Premier Sport 1)

Box

  • 3:00 Canelo Álvarez vs. Caleb Plant (Sport 1)

Snooker

  • 13:45 English Open, finále (Eurosport 1)
  • 19:45 English Open, finále (Eurosport 1)

Golf

  • 20:30 Mayakoba Championship, 4. deň (Eurosport 2)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>