Sobota, 16. októbra, 2021Meniny má Vladimíra

Sagan zabojuje o svoj druhý titul majstra Európy, Boráros sa vracia (TV tipy)

Športový TV program na dnes. V akcii bude Peter Sagan aj slovenskí futbalisti v kvalifikácii na MS vo futbale 2022. (Autor: TASR)
Sportnet|6. sep 2021 o 08:00

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Slovenských futbalistov čaká ešte posledný z trojice zápasov v rámci kvalifikácie na MS vo futbale 2022.

Slováci v utorok vyzvú na Tehelnom poli v Bratislave Cyprus, s ktorým v prvom zápase iba remizovali 0:0.

Duel vysiela RTVS na Jednotke. Online prenosy nájdete aj na Sportnet.sk.

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

V akcii bude aj Peter Sagan, ktorý sa predstaví na ME v cestnej cyklistike. V nedeľu bude bojovať o svoj druhý titul majstra Európy.

Vyvrcholí aj posledný grandslam sezóny US Open. Na programe budú aj ME vo volejbale 2021, na ktorých hrajú aj slovenskí reprezentanti.

Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na Oktagon 27. V hlavnom zápase zabojuje Ivan Buchinger o svoj druhý titul v organizácii. Po pauze spôsobenej zranením sa vracia aj Gábor Boráros.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.


PONDELOK (6. september)

Futbal

  • 20:55 Bolton Wanderers - Burton Albion, Champonship (Premier Sport)
  • 20:55 SD Huesca - Real Oviedo, Segunda División (Nova Sport 3)

Cyklistika

  • 14:00 Okolo Británie, 2. etapa (Eurosport)

Tenis

Volejbal

UTOROK (7. september)

Futbal

Cyklistika

  • 14:00 Okolo Británie, 3. etapa (Eurosport)

Tenis

Volejbal


STREDA (8. september)

Futbal

Cyklistika

  • 14:00 Okolo Británie, 4. etapa (Eurosport 2)
  • 14:30 ME v cyklistike 2021, časovka miešaných družstiev (Eurosport)

Tenis

Hokej

  • 17:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno, česká Tisport extraliga (ČT Sport)

Volejbal

Atletika

  • 18:00 Diamantová liga, Zürich (RTVS Dvojka)


ŠTVRTOK (9. september)

Cyklistika

  • 10:45 ME v cyklistike 2021, časovka žien (Eurosport)
  • 14:00 Okolo Británie, 5. etapa (Eurosport 2)
  • 16:00 ME v cyklistike 2021, časovka mužov (Eurosport)

Tenis

Hokej

  • 20:30 Rungsted Seier Capital - KAC, Liga majstrov (Sport 1)

Volejbal

Atletika

  • 19:00 Diamantová liga, Zürich (RTVS Dvojka)

Šípky

  • 19:05 World Cup, 1. deň (Nova Sport 2)


PIATOK (10. september)

Futbal

  • 16:40 Zlaté Moravce - Ružomberok, Fortuna liga (Nova Sport 1, VOYO)

  • 16:50 1. FK Příbram - FC Zbrojovka Brno, 2. česká liga (ČT Sport)
  • 20:45 Birmingham City - Derby County, Championship (Premier Sport)
  • 20:55 FC Lorient - Lille OSC, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 20:55 Sporting Gijón - CD Leganés, Segunda División (Nova Sport 4)

Cyklistika

  • 14:00 Okolo Británie, 6. etapa (Eurosport)

Tenis

Hokej

  • 16:30 HC Oceláři Třinec - Madeta Motor České Budějovice, česká Tipsport extraliga (O2TV Sport)
  • 20:30 HC Bolzano - JKH GKS Jastrzebie, Liga majstrov (Sport 1)

Motorizmus

  • 14:30 VC Talianska, 1. tréning, formula 1 (Sport 1)
  • 18:00 VC Talianska, kvalifikácia na šprint, formula 1 (Sport 1)

Šípky

  • 19:05 World Cup, 2. deň (Nova Sport 2)


SOBOTA (11. september)

Futbal

  • 13:25 Crystal Palace - Tottenham Hotspur, Premier League (Premier Sport)
  • 13:25 FC Ingolstadt 04 - Werder Brémy, 2. Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:25 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:25 Greuther Fürth - VfL Wolfsburg, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 15:55 Manchester United - Newcastle United, Premier League (Premier Sport)
  • 16:55 Paríž St. Germain - Clermont Foot Auvergne 63, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 17:55 SSC Neapol - Juventus Turín, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:20 Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha, česká Fortuna liga (O2TV Sport, O2TV Fotbal)
  • 18:25 Chelsea FC - Aston Villa, Premier League (Premier Sport)
  • 18:25 RB Lipsko - Bayern Mníchov, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 18:45 PEC Zwolle - Ajax Amsterdam, Eredivisie (Arena Sport 1)
  • 20:40 Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 AS Monaco - Olympique Marseille, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 20:55 Athletic Bilbao - RCD Mallorca, La Liga (Nova Sport 3)
  • 21:00 AZ Alkmaar - PSV Eindhoven, Eredivisie (Arena Sport 1)
  • 23:05 Seattle Sounders FC - Minnesota United FC, MLS (Nova Sport 1)

  • 16:00 Bardejov - Námestovo, II. liga
  • 16:00 Komárno - Skalica, II. liga
  • 16:00 Púchov - Podbrezová. II. liga
  • 16:00 Šamorín - Košice, II. liga
  • 16:00 Trebišov - Rohožník, II. liga

  • 18:00 Michalovce - Trnava, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Senica - Pohronie, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Sereď - Liptovský Mikuláš, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Žilina - Trenčín, Fortuna liga (VOYO)

Cyklistika

  • 14:00 Okolo Británie, 7. etapa (Eurosport)
  • 14:15 ME v cyklistike 2021, preteky žien (Eurosport)

Hokej

  • 15:15 Växjö Lakers - Färjestad BK, švédska SHL (Sport 2)
  • 19:30 Rouen Dragons - KAC, Liga majstrov (Sport 1)

Tenis

MMA

  • 18:00 Oktagon 27, Oktagon MMA (Oktagon TV) - hlavná karta: Vlasto Čepo - Milos Kostic, Bojan Veličković - Carlo Prater, Gábor Boráros - Mickael Lebout, Maté Kértesz - Robert Pukač, titulový Ivan Buchinger - Vojto Barborík)

Motorizmus

  • 12:00 VC Talianska, 2. tréning, formula 1 (Sport 1)
  • 12:35 VC Aragónska, kvalifikácia, Moto3 (Nova Sport 1)
  • 13:30 VC Aragónska, kvalifikácia, MotoGP (Nova Sport 1)
  • 15:10 VC Aragónska, Moto2 (Nova Sport 1)
  • 16:30 VC Talianska, šprintová kvalifikácia, formula 1 (Sport 1)

Šípky

  • 13:05 World Cup, 3. deň (Nova Sport 2)
  • 19:05 World Cup, 3. deň (Nova Sport 2)

Vodný slalom

  • 11:45 Svetový pohár v Pau, K1 (ČT Sport, Eurosport)

Skoky na lyžiach

  • 9:00 Letná GP, preteky jednotlivcov (Eurosport)

Lyžovanie na tráve

  • 13:30 MS v lyžovaní na tráve (ČT Sport)


NEDEĽA (12. september)

Futbal

  • 12:25 UC Sampdoria - Inter Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 12:55 Heart of Midlothian - Hibernian FC, Scottish Premiership (Premier Sport)
  • 13:55 Espanyol Barcelona - Atlético Madrid, La Liga (Nova Sport 3)
  • 14:30 Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo, Eredivisie (Arena Sport 1)
  • 14:55 Nottingham Forest - Cardiff City, Championship (Premier Sport)
  • 15:05 Girondins Bordeaux - RC Lens, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 15:25 Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 16:55 FC Nantes - OGC Nice, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 17:25 Leeds United - Liverpool FC, Premier League (Premie Sport)
  • 17:25 VfL Bochum - Hertha Berlín, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 17:55 AC Miláno - Lazio Rím, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:20 SK Slavia Praha - 1. FC Slovácko, česká Fortuna liga (O2TV Sport, O2TV Fotbal)
  • 20:40 Olympique Lyon - Racing Štrasburg, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 20:40 AS Rím - US Sassuolo, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Real Madrid - Celta Vigo, La Liga (Nova Sport 3)

  • 10:30 Petržalka - Banská Bystrica, II. liga
  • 10:30 Žilina B - Slovan Bratislava B, II. liga
  • 10:30 Dubnica - Humenné, II. liga

  • 17:00 Dunajská Streda - Slovan Bratislava, Fortuna liga (Dajto, VOYO)

Cyklistika

  • 13:15 ME v cyklistike 2021, preteky mužov (Eurosport)
  • 14:00 Okolo Británie, 8. etapa (Eurosport)

Hokej

  • 9:00 Amur Chabarovsk - Dynamo Moskva, KHL (Sport 2)
  • 17:15 HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, česká Tipsport extraliga (ČT Sport)
  • 18:00 HC Bolzano - Frisk Asker, Liga majstrov (Sport 2)
  • 20:30 Red Bull Salzburg - JKH GKS Jastrzebie, Liga majstrov (Sport 2)

Tenis

Motorizmus

  • 10:45 VC Aragónska, preteky, Moto3 (Nova Sport 1)
  • 12:05 VC Aragónska, preteky, MotoGP (Nova Sport 1)
  • 13:45 VC Aragónska, Moto2 (Nova Sport 1)
  • 15:00 VC Talianska, preteky, formula 1 (Sport 2)

Šípky

  • 13:05 World Cup, štvrťfinále (Nova Sport 2)
  • 19:05 World Cup, semifinále a finále (Nova Sport 2)

Vodný slalom

  • 11:15 Svetový pohár v Pau, C1 (ČT Sport, Eurosport 2)
  • 16:15 Svetový pohár v Pau (Eurosport 2)

Skoky na lyžiach

  • 10:00 Letná GP, preteky zmiešaných družstiev (Eurosport)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Súvisiace články