Vlhová zrejme bude len trénovať. V Katare sa stretnú Messi a Lewandowski (TV tipy)

Športový TV program: Hrajú sa MS vo futbale 2022 v Katare.
Športový TV program: Hrajú sa MS vo futbale 2022 v Katare. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|28. nov 2022 o 06:00

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Počas týždňa finišujú zápasy v základných skupinách na MS vo futbale 2022.

Zopár tímov už má istú účasť v osemfinále, ktoré štartuje cez víkend, ostatné ešte budú o miestenky bojovať do poslednej chvíle.

V skupine C sa odohrá súboj Argentíny a Poľska, čo bude zároveň súboj hviezdnych kanonierov Lionela Messiho a Roberta Lewandwského.

Záverečné zápasy v skupinách sa budú hrať súbežne s výkopom o 16.00 h a 20.00 h.

Na svoje si prídu aj priaznivci zimných športov. Svetový pohár žien v lyžovaní zostáva v zámorí, presúva sa do kanadského Lake Louise, kde pôjdu pretekárky zjazd a superobrovský slalom (super-G).

Petra Vlhová s najväčšou pravdepodobnosťou v týchto rýchlostných disciplínach štartovať nebude a presunie sa do Európy, kde sa bude pripravovať na svoj obľúbený slalom a obrovský slalom.

Diváci však možno uvidia jej veľkú rivalku Mikaelu Shiffrinovú či napríklad víťazku obrovského slalomu z Killingtonu Laru Gutovú-Behramiovú.

Začína sa aj biatlonová sezóna. Svetový pohár odštartuje vo fínskom Kontiolahti.

V nedeľu bude tiež na obrazovkách Juraj Slafkovský v drese Montrealu Canadiens, ktorý bude hrať proti Edmontonu Oilers.

Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní.


PONDELOK (28. november)

MS vo futbale 2022

  • 11:00 Kamerun - Srbsko, skupina G (RTVS Sport, ČT Sport)
  • 14:00 Kórejská republika - Ghana, skupina H (RTVS Sport, ČT Sport)
  • 17:00 Brazília - Švajčiarsko, skupina G (RTVS Sport, ČT Sport)
  • 20:00 Portugalsko - Uruguaj, skupina H (RTVS Sport, ČT Sport, Nova Action)

Hokej

  • 1:00 Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets, NHL (Nova Sport 1)


UTOROK (29. november)

MS vo futbale 2022

  • 16:00 Ekvádor - Senegal, skupina A (ČT Sport)
  • 16:00 Holandsko - Katar, skupina A (RTVS Šport, Nova Action)
  • 20:00 Irán - USA, skupina B (Nova Action)
  • 20:00 Wales - Anglicko, skupina B (RTVS Šport, ČT Sport)

Hokej

  • 17:45 Košice - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (Sport 1)

  • 1:05 Columbus Blue Jackets - Vegas Golden Knights, NHL (Nova Sport 1)
  • 3:35 Edmonton Oilers - Florida Panthers, NHL (Nova Sport 2)
  • 17:00 Kladno - Vítkovice, Česká extraliga (ČT 3)

Biatlon

  • 13:15 Vytrvalostné preteky mužov na 20 kilometrov, Kontiolahti (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 1)

Volejbal

  • 20:25 Trentino Itas - Kedzierzyn-Kožle, Liga majstrov CEV (JOJ Šport)

Hádzaná

  • 17:00 FTC - BM Benidorm, Európska liga EHF (Sport 2)
  • 18:45 Frisch auf Göppingen - TATRAN Prešov, Európska liga EHF (Sport 2)
  • 20:45 Sporting CP - Balatonfüredi KSE, Európska liga EHF (Sport 2)


STREDA (30. november)

MS vo futbale 2022

  • 16:00 Austrália - Dánsko, skupina D (ČT Sport)
  • 16:00 Tunisko - Francúzsko, skupina D (RTVS Šport, Nova Action)
  • 20:00 Poľsko - Argentína, skupina C (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 20:00 Saudská Arábia - Mexiko, skupina C (Nova Action)

Hokej

  • 1:05 Boston Bruins - Tampa Bay Lightning, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:35 Los Angeles Kings - Seattle Kraken, NHL (Nova Sport 1)

Biatlon

  • 13:15 Vytrvalostné preteky žien na 15 kilometrov, Kontiolahti (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 1)

Hádzaná

  • 18:45 RK Celje - Pick Szeged, Liga majstrov EHF (Sport 1)
  • 20:45 Barca - Kiel, Liga majstrov EHF (Sport 1)

Basketbal

  • 1:35 Dallas Mavericks - Golden State Warriors, NBA (Nova Sport 2)


ŠTVRTOK (1. december)

MS vo futbale 2022

  • 16:00 Chorvátsko - Belgicko, skupina F (RTVS Šport, Nova Action)
  • 16:00 Kanada - Maroko, skupina F (ČT Sport)
  • 20:00 Japonsko - Španielsko, skupina E (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 20:00 Kostarika - Nemecko, skupina E (Nova Action)

Hokej

  • 1:05 Ottawa Senators - New York Rangers, NHL (Nova Sport 1)
  • 3:35 Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers, NHL (Nova Sport 2)

Biatlon

  • 11:00 štafeta mužov na 4x7,5 kilometrov, Kontiolahti (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 1)
  • 13:35 štafeta žien na 4x6 kilometrov, Kontiolahti (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 1)

Hádzaná

  • 18:45 Wisla Plock - Dinamo Bukurešť, Liga majstrov EHF (Sport 1)
  • 20:45 Nantes - Aalborg, Liga majstrov EHF (Sport 1)


PIATOK (2. december)

MS vo futbale 2022

  • 15:15 Južná Kórea - Portugalsko, skupina H (RTVS Šport, Nova Action)
  • 15:35 Ghana - Uruguaj, skupina H (ČT Sport)
  • 19:15 Kamerun - Brazília, skupina G (RTVS Šport, Nova Action)
  • 19:30 Srbsko - Švajčiarsko, skupina G (ČT Sport)

Hokej

  • 16:50 Zvolen - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga (RTVS Dvojka, Sport 1)
  • 17:25 Dubnica - Skalica, SHL (JOJ Šport)

  • 1:05 Pittsburgh Penguins - Vegas Golden Knights, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:35 Los Angeles Kings - Arizona Coyotes, NHL (Nova Sport 1)

Zjazdové lyžovanie

  • 19:45 Zjazd žien v Lake Louise, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 2, ČT 3)
  • 18:00 Zjazd mužov, Svetový pohár, Beaver Creek (Eurosport 2)
  • 18:15 Superobrovský slalom mužov, Svetový pohár, Beaver Creek (ČT Sport)

Basketbal

  • 1:05 Detroit Pistons - Dallas Mavericks, NBA (Nova Sport 2)
  • 18:40 Fenerbahce Istanbul - Real Madrid, Euroliga (Premier Sport 2)

Americký futbal

  • 2:15 New England Patriots - Buffalo Bills, NFL (Premier Sport 2)

Severská kombinácia

  • 9:55 Skoky žien, Svetový pohár, Lillehammer (JOJ Šport, ČT Sport)
  • 14:20 Beh žien, Svetový pohár, Lillehammer (JOJ Šport, ČT Sport)

Bežecké lyžovanie

  • 10:45 Preteky žien na 10 km voľnou technikou, Svetový pohár, Lillehammer (JOJ Šport, Eurosport, ČT Sport)
  • 12:35 Preteky mužov na 10 km voľnou technikou, Svetový pohár, Lillehammer (JOJ Šport, Eurosport, ČT Sport)


SOBOTA (3. december)

MS vo futbale 2022

  • 15:30 Osemfinále (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 19:15 Osemfinále (RTVS Šport, Nova Action)

Hokej

  • 1:35 New York Islanders - Nashville Predators, NHL (Nova Sport 1, Nova Action)
  • 2:05 Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets, NHL (Nova Sport 2)
  • 15:15 Brynäs - Frölunda, Švédsko (Sport 1)
  • 20:05 Minnesota Wild - Anaheim Ducks, NHL (Nova Sport 1)

Biatlon

  • 10:30 Šprint mužov na 10 km, Svetový pohár, Kontiolahti (RTVS Šport, Eurosport, ČT Sport)
  • 13:35 Šprint žien na 7,5 km, Svetový pohár, Kontiolahti (RTVS Šport, Eurosport, ČT Sport)

Bežecké lyžovanie

  • 11:55 Šprint voľnou technikou, Svetový pohár, Lillehammer (JOJ Šport, ČT Sport, Eurosport)

Zjazdové lyžovanie

  • 20:00 Zjazd žien v Lake Louise, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 2, ČT Sport)
  • 17:45 Zjazd mužov, Svetový pohár, Beaver Creek (JOJ Šport, Eurosport)
  • 19:30 Zjazd mužov, Svetový pohár, Beaver Creek (Eurosport 2)

Basketbal

  • 18:35 New York Knicks - Dallas Mavericks, NBA (Nova Sport 2)

Snowboarding

  • 9:45 Snowboardcross, Svetový pohár, Francúzsko (ČT Sport, Eurosport 2)


NEDEĽA (4. december)

MS vo futbale 2022

  • 15:30 Osemfinále (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 19:15 Osemfinále (RTVS Šport, Nova Action)

Hokej

  • 16:50 Košice - Michalovce, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 17:45 Poprad - Slovan, Tipos extraliga (Sport 1)

  • 1:05 Edmonton Oilers - Montreal Canadiens, NHL (Dajto, Nova Sport 1)
  • 4:35 Los Angeles Kings - Carolina Hurricanes, NHL (Nova Sport 1)
  • 21:05 Dallas Stars - Minnesota Wild, NHL (Nova Sport 1)

Zjazdové lyžovanie

  • 19:00 Superobrovský slalom žien, Svetový pohár, Lake Louise (JOJ Šport, ČT Sport, Eurosport)
  • 17:45 Superobrovský slalom mužov, Svetový pohár, Beaver Creek (JOJ Šport, Eurosport, ČT Sport)

Severská kombinácia

  • 9:20 Skoky mužov, Svetový pohár, Lillehammer (ČT Sport)

Hádzaná

  • 10:20 Martin - Bojnice, Niké Handball Extraliga (RTVS Šport)
  • 15:45 Michalovce - Lugi HF, Európsky pohár žien EHF (Sport 1)

Basketbal

  • 21:35 New Orleans Pelicans - Denver Nuggets, NBA (Nova Sport 2)

Bežecké lyžovanie

  • 10:35 Skiatlon žien na 2 x 7,5 km, Svetový pohár, Lillehammer (JOJ Šport, Eurosport, ČT Sport)
  • 12:55 Skiatlon mužov na 2 x 15 km, Svetový pohár, Lillehammer (JOJ Šport, Eurosport, ČT Sport)

Biatlon

  • 12:00 Stíhacie preteky mužov na 10 km, Svetový pohár, Kontiolahti (RTVS Šport, Eurosport, ČT Sport)
  • 14:05 Stíhacie preteky žien na 10 km, Svetový pohár, Kontiolahti (RTVS Šport, Eurosport, ČT Sport)

Skoky na lyžiach

  • 15:30 Súťaž žien, Svetový pohár, Lillehammer (JOJ Šport)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Nachádzate sa tu: