Kedy hrajú Slováci na MS v hokeji? Futbalové súťaže vrcholia (TV tipy)

Športový TV program. Slovensko hrá MS v hokeji 2022. (Autor: TASR)
Sportnet|16. máj 2022 o 08:15

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Športoví fanúšikovia si prídu na svoje aj tento týždeň. Pokračujú MS v hokeji 2022 a Giro d'Italia 2022.

Vrcholia aj futbalové súťaže. V stredu je na programe finále Európskej ligy medzi Eintracht Frankfurt a Glasgow Rangers.

Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní.


PONDELOK (16. máj)

MS v hokeji 2022

  • 15:20 Slovensko - Kanada, skupina A (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 15:20 Lotyšsko - Nórsko, skupina B (RTVS Online)
  • 19:20 Francúzsko - Nemecko, skupina A (RTVS Online, ČT Sport Plus)
  • 19:20 Fínsko - USA, skupina B (RTVS Šport, ČT Sport)

Futbal

  • 20:40 Juventus Turín - Lazio Rím, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Newcastle United - Arsenal FC, Premier League (Premier Sport 1)


UTOROK (17. máj)

MS v hokeji 2022

  • 15:20 Taliansko - Dánsko, skupina A (RTVS Online, ČT Sport Plus)
  • 15:20 Česko - Rakúsko, skupina B (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 19:20 Švajčiarsko - Kazachstan, skupina A (RTVS Šport)
  • 19:20 Švédsko - Veľká Británia, skupina B (ČT Sport, RTVS Online, ČT Sport Plus)

Futbal

  • 19:00 AEK Atény - Olympiakos Pireus, grécka liga (JOJ Šport)
  • 20:40 Southampton FC - Liverpool FC, Premier League (Premier Sport 1)

Hokej

  • 1:05 play off NHL (Nova Sport 1)
  • 2:05 play off NHL (Nova Sport 2)

Cyklistika

  • 12:15 Giro d’Italia, 10. etapa (Eurosport 1)


STREDA (18. máj)

MS v hokeji 2022

  • 15:20 Francúzsko - Taliansko, skupina A (RTVS Šport, ČT Sport Plus)
  • 15:20 Nórsko - Rakúsko, skupina B (ČT Sport, RTVS Online)
  • 19:20 Švajčiarsko - Slovensko, skupina A (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 19:20 Fínsko - Švédsko, skupina B (RTVS Online, ČT Sport Plus)

Futbal

  • 16:40 1. FC Slovácko - AC Sparta Praha, český pohár - finále (ČT 2)
  • 20:30 Eintracht Frankfurt - Glasgow Rangers, Európska liga - finále (RTVS 2, ČT 2, RTL)
  • 20:40 Northampton Town - Mansfield Town, Championship - semifinále play off (Premier Sport 2)

Hokej

  • 1:05 play off NHL (Nova Sport 1)
  • 4:05 play off NHL (Nova Sport 1)

Cyklistika

  • 12:15 Giro d’Italia, 11. etapa (Eurosport 1)

Basketbal

  • 1:05 play off NBA (Nova Sport 2)

Hádzaná

  • 18:45 Aalborg - Veszprém, Liga majstrov - semifinále (Sport 1)
  • 20:45 Montpellier - Kielce, Liga majstrov - semifinále (Sport 1)


ŠTVRTOK (19. máj)

MS v hokeji 2022

  • 15:20 Nemecko - Dánsko, skupina A (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 15:20 Veľká Británia - USA, skupina B (RTVS Online, ČT Sport Plus)
  • 19:20 Kanada - Kazachstan, skupina A (RTVS Online, ČT Sport Plus)
  • 19:20 Česko - Lotyšsko, skupina B (RTVS Šport, ČT Sport)

Futbal

  • 20:40 Everton FC - Crystal Palace, Premier League (Premier Sport 2)
  • 20:55 Chelsea - Leicester, Premier League (Premier Sport 1)

Hokej

  • 01:05 play off NHL (Nova Sport 1)
  • 04:05 play off NHL (Nova Sport 1)

Cyklistika

  • 11:45 Giro d’Italia, 12. etapa (Eurosport 1)

Basketbal

  • 1:05 play off NBA (Nova Sport 2)
  • 17:55 Euroliga - semifinále (Premier Sport 2)

Hádzaná

  • 18:45 Barcelona - Flensburg, Liga majstrov - semifinále (Sport 1)
  • 20:45 Kiel - PSG, Liga majstrov - semifinále (Sport 1)

Šípky

  • 20:05 Liga majstrov (Nova Sport 2)


PIATOK (20. máj)

MS v hokeji 2022

  • 15:20 Nemecko - Taliansko, skupina A (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 15:20 Veľká Británia - Fínsko, skupina B (RTVS Online)
  • 19:20 Kazachstan - Slovensko, skupina A (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 19:20 Lotyšsko - Rakúsko, skupina B (RTVS Online)

Futbal

  • 16:55 II. liga (JOJ Šport)
  • 18:55 II. liga (JOJ Šport)
  • 20:55 La Liga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 01:05 play off NHL (Nova Sport 1)

Cyklistika

  • 13:15 Giro d’Italia, 13. etapa (Eurosport 1)

Basketbal

  • 1:05 play off NBA (Nova Sport 2)


SOBOTA (21. máj)

MS v hokeji 2022

  • 11:20 Dánsko - Francúzsko, skupina A (RTVS Online)
  • 11:20 USA - Švédsko, skupina B (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 15:20 Kanada - Švajčiarsko, skupina A (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 15:20 Rakúsko - Fínsko, skupina B (RTVS Online)
  • 19:20 Taliansko - Slovensko, skupina A (RTVS Šport)
  • 19:20 Nórsko - Česko, skupina B (ČT Sport, RTVS Online)

Futbal

  • 17:25 Ekstraklasa (JOJ Šport)
  • 17:55 La Liga (Nova Sport 3)
  • 17:55 La Liga (Nova Sport 4)
  • 19:55 SC Freiburg - RB Lipsko, DFB Pokal - finále (Nova Sport 1)
  • 20:40 Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:40 Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Ligue 1 (Nova Sport 2)

  • 16:30 Slovan Bratislava - Žilina, Fortuna liga (Dajto, VOYO)
  • 17:00 Liptovský Mikuláš - Zlaté Moravce, Fortuna liga (VOYO)
  • 17:00 Pohronie - Senica, Fortuna liga (VOYO)
  • 17:00 Ružomberok - Sereď, Fortuna liga (VOYO)
  • 17:00 Trenčín - Michalovce, Fortuna liga (VOYO)
  • 17:00 Trnava - Dunajská Streda, Fortuna liga (VOYO)

Hokej

  • 1:05 play off NHL (Nova Sport 2, Nova Action)

Cyklistika

  • 12:45 Giro d’Italia, 14. etapa (Eurosport 1)

Tenis

  • 14:30 ATP Lyon - finále (Eurosport 2)

Basketbal

  • 3:05 play off NBA (Nova Sport 1)
  • 15:55 Euroliga - o 3. miesto (Premier Sport 2)
  • 18:55 Euroliga - finále (Premier Sport 2)

Rýchlostná kanoistika

  • 11:00 Svetový pohár (Eurosport 2, ČT 3)


NEDEĽA (22. máj)

MS v hokeji 2022

  • 15:20 Kazachstan - Nemecko, skupina A (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 15:20 Veľká Británia - Lotyšsko, skupina B (RTVS Online)
  • 19:20 Švajčiarsko - Francúzsko, skupina A (RTVS Šport)
  • 19:20 Švédsko - Nórsko, skupina B (ČT Sport, RTVS Online)

Futbal

  • 15:55 Manchester City - Aston Villa, Premier League (Premier Sport 1)
  • 15:55 Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers, Premier League (Premier Sport 2)
  • 17:55 La Liga (Nova Sport 3)
  • 17:55 La Liga (Nova Sport 4)
  • 20:40 Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:40 Serie A (Nova Sport 4)

Cyklistika

  • 13:00 Giro d’Italia, 15. etapa (Eurosport 1)

Tenis

  • 10:30 Roland Garros (Eurosport 1, Eurosport 2)

Motorizmus

  • 14:45 VC Španielsko, formula 1 - preteky (Sport 2)

Basketbal

  • 1:05 play off NBA (Nova Sport 2)
  • 17:45 BK Opava - ERA Basketball Nymburk, česká NBL - finále (ČT Sport)

Hádzaná

  • 20:25 Prešov - Košice, extraliga - 3. finále (RTVS Šport)

Volejbal

  • 20:50 Trentino Itas - Kedzierzyn-Kožle, Liga majstrov - superfinále (JOJ Šport)

MMA

  • 1:00 Holly Holm - Ketlen Vieira, UFC Fight Night 206

Biliard

  • 18:00 UK Open Pool Championship (Nova Sport 2)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>