Nedeľa, 17. októbra, 2021Meniny má Hedviga

Kleina čaká tretí zápas v UFC, o elitu zabojuje aj ďalší Slovák (TV tipy)

Ľudovít "Lajoš" Klein. (Zdroj: Oktagon MMA, Autor: Oktagon MMA)
Sportnet|11. okt 2021 o 06:00

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Slovenskí futbalisti hrajú už v pondelok ďalší náročný zápas kvalifikácie na MS vo futbale 2022.

V Osijeku vyzvú favorizovaných Chorvátov. V prvom vzájomnom zápase prehrali Slováci na Tehelnom poli v Bratislave 0:1.

Slovenskí futbalisti neuspeli ani v piatkovom dueli proti Rusku a budú si chcieť zlepšiť náladu. Proti Chorvátom však musia predviesť kvalitný výkon.

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Na svoje si prídu aj fanúšikovia MMA. Na svoj tretí zápas v UFC nastúpi v sobotu večer Ľudovít "Lajoš" Klein, ktorého vyzve Američan Nate Landwehr.

V UFC už čoskoro môže byť aj ďalší Slovák. O účasť v najprestížnejšej organizácii zabojuje aj Martin Buday.

V noci z utorka na stredu mu v rámci podujatia Dana White's Contender Series bude čeliť americký zápasník Lorenzo Hood.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.


PONDELOK (11. október)

Futbal

Hokej

  • 18:00 Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Moskva, KHL (Sport 2)

Tenis

  • 20:00 Indian Wells (O2TV Sport, O2TV Tenis)

Atletika

  • 14:30 Bostonský maratón (Eurosport 2)

Snooker

  • 13:45 Northern Ireland Open, 1. kolo (Eurosport 1)
  • 19:45 Northern Ireland Open, 2. kolo (Eurosport 1)


UTOROK (12. október)

Futbal

Hokej

  • 19:00 Bremerhaven Fischtown Pinguins - HC Sparta Praha, Liga majstrov (Sport 2)
  • 19:45 ZSC Zürich Lions - BK Mladá Boleslav, Liga majstrov (Sport 1)

  • 19:00 Topoľčany - Slovensko U18, SHL

Tenis

  • 20:00 Indian Wells (O2TV Sport, O2TV Tenis)

Snooker

  • 13:45 Northern Ireland Open, 2. kolo (Eurosport 1)
  • 19:45 Northern Ireland Open, 2. kolo (Eurosport 1)

MMA

  • 3:00 Lorenzo Hood - Martin Buday, Dana White's Contender Series - v noci z utorka na stredu


STREDA (13. október)

Futbal

  • 14:30 Košice - Petržalka, II. liga 
  • 15:00 Bardejov - Humenné, II. liga 

Hokej

  • 1:35 Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:05 Vegas Golden Knights - Seattle Kraken, NHL (Nova Sport 2)
  • 17:45 HC Slovan Bratislava - HC Oceláři Třinec, Liga majstrov (Sport 1)
  • 19:45 EV Zug - Red Bull Mníchov, Liga majstrov (Sport 2)
  • 20:30 KAC Klagenfurt - HC Donbass, Liga majstrov (Sport 1)

Cyklistika

  • 20:55 Svetový pohár v cyklokrose, Fayetteville (ČT Sport)

Tenis

  • 20:00 Indian Wells (O2TV Sport, O2TV Tenis)

Snooker

  • 13:45 Northern Ireland Open, 3. kolo (Eurosport 1)
  • 19:45 Northern Ireland Open, 3. kolo (Eurosport 1)

MMA

  • 3:00 Lorenzo Hood - Martin Buday, Dana White's Contender Series - v noci z utorka na stredu


ŠTVRTOK (14. október)

Hokej

  • 1:05 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:05 Edmonton Oilers - Vancouver Canucks, NHL (Nova Sport 1)

Cyklistika

  • 11:30 prezentácia trasy Tour de France 2022 (Eurosport 1)

Tenis

  • 20:00 Indian Wells (O2TV Sport, O2TV Tenis)

Snooker

  • 13:45 Northern Ireland Open, 3. kolo (Eurosport 1)
  • 19:45 Northern Ireland Open, 4. kolo (Eurosport 1)

Šípky

  • 20:05 ME v šípkach, 1. deň (Nova Sport 2)

Golf

  • 23:00 CJ Cup, 2. deň (Eurosport 2)


PIATOK (15. október)

Futbal

  • 19:45 Basaksehir Istanbul - Besiktas Istanbul, Süper Lig (Sport 2)
  • 20:25 TSG Hoffenheim - 1. FC Kolín, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:55 West Bromwich - Birmingham City, Championship (Premier Sport 1)
  • 20:55 Paríž St. Germain - Angers SCO, Ligue 1 (Nova Sport 1)

  • 15:00 Podbrezová - Žilina B, II. liga (Futbalnet.tv)

  • 16:40 Liptovský Mikuláš - Trenčín, Fortuna liga (Nova Sport 1, VOYO)

Hokej

  • 1:35 Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning (Nova Sport 1)
  • 4:35 Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights (Nova Sport 1)
  • 12:00 Žreb Ligy majstrov (Sport 2)
  • 19:15 KAC Klagenfurt - Bratislava Capitals, IHL

  • 17:00 Liptovský Mikuláš - Michalovce, Tipos extraliga
  • 17:30 Košice - Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 17:30 Nitra - Prešov, Tipos extraliga
  • 17:45 Zvolen - Poprad, Tipos extraliga (Sport 1)
  • 18:00 Slovan Bratislava - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 18:00 Spišská Nová Ves - Trenčín, Tipos extraliga

  • 18:00 Humenné - Brezno, SHL
  • 18:00 Levice - Dubnica, SHL
  • 18:00 Martin - Topoľčany, SHL
  • 18:00 Považská Bystrica - Žilina, SHL
  • 18:00 Skalica - Trnava, SHL
  • 18:00 Žiar nad Hronom - Modré krídla Bratislava, SHL

Tenis

  • 20:00 Indian Wells (O2TV Sport, O2TV Tenis)

Snooker

  • 12:45 Northern Ireland Open, štvrťfinále (Eurosport 1)
  • 19:45 Northern Ireland Open, štvrťfinále (Eurosport 1)

Šípky

  • 20:05 ME v šípkach, 2. deň (Nova Sport 2)

Golf

  • 23:00 CJ Cup, 2. deň (Eurosport 2)


SOBOTA (16. október)

Futbal

  • 13:25 FC Watford - Liverpool FC, Premier League (Premier Sport 1)
  • 13:30 Fulham FC - Queens Park Rangers, Championship (Arena Sport 1)
  • 15:25 Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:25 Union Berlín - VfL Wolfsburg, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 15:55 Leicester City - Manchester United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 17:55 Lazio Rím - Inter Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:25 Brentford FC - Chelsea FC, Premier League (Premier Sport 1)
  • 18:25 Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:45 AC Miláno - Hellas Verona, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Real Sociedad - RCD Mallorca, La Liga (Nova Sport 3)

  • 16:00 Žilina - Dunajská Streda, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Pohronie - Ružomberok, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Senica - Michalovce, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Zlaté Moravce - Sereď, Fortuna liga (VOYO)

  • 14:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava B, II. liga (Futbalnet.tv)
  • 14:30 Košice - Dubnica, II. liga
  • 14:30 Námestovo - Komárno, II. liga
  • 14:30 Púchov - Petržalka, II. liga
  • 18:00 Skalica - Bardejov, II. liga

Hokej

  • 1:05 New Jersey Devils - Chicago Blackhawks, NHL (Nova Sport 2)
  • 4:05 Anaheim Ducks - Minnesota Wild, NHL (Nova Sport 1)
  • 19:05 Buffalo Sabres - Arizona Coyotes, NHL (Nova Sport 1)

Cyklistika

  • 16:00 Grand Prix Morbihan, Francúzsky pohár (Eurosport 2)

Tenis

  • 3:00 Indian Wells, semifinále (RTVS Dvojka)
  • 20:00 Indian Wells, finále štvorhry (O2TV Sport)

Hádzaná

  • 15:45 Iuventa Michalovce - RK Hadzici-Interlogistic, Európsky pohár EHF (Sport 1)

MMA

  • 23:00 Nate Landwehr - Ľudovít "Lajoš" Klein, UFC Fight Night 195 (Premier Sport 1)

Box

  • 2:30 Emanuel Navarrete - Joet Gonzalez (Sport 1)

Snooker

  • 13:45 Northern Ireland Open, semifinále (Eurosport 1)
  • 19:45 Northern Ireland Open, semifinále (Eurosport 1)

Šípky

  • 14:00 ME v šípkach, 3. deň (Nova Sport 2)
  • 20:00 ME v šípkach, 3. deň (Nova Sport 2)

Golf

  • 23:00 CJ Cup, 3. deň (Eurosport 2)


NEDEĽA (17. október)

Futbal

  • 12:25 Cagliari Calcio - Sampdoria Janov, Serie A (Nova Spot 4)
  • 12:55 Swansea City - Cardiff City, Premier League (Championship)
  • 12:55 ES Troyes - OGC Nice, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 13:55 Rayo Vallecano - Elche CF, La Liga (Nova Sport 3)
  • 14:55 Everton FC - West Ham United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 14:55 Girondins Bordeaux - FC Nantes, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 15:25 Bayer Leverkusen - Bayern Mníchov, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 16:10 Celta Vigo - FC Sevilla, La Liga (Nova Sport 3)
  • 17:25 Newcastle United - Tottenham Hotspur, Premier League (Premier Sport 1)
  • 18:00 Trabzonspor - Fenerbahce Istanbul, Süper Lig (Sport 1)
  • 18:05 SSC Neapol - FC Turín, Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:40 Juventus Turín - AS Rím, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:50 Olympique Marseille - FC Lorient, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 20:55 FC Barcelona - Valencia CF, La Liga (Nova Sport 3)
  • 17:00 Trnava - Slovan Bratislava, Fortuna liga (Dajto, VOYO)

  • 10:30 Šamorín - Trebišov, II. liga
  • 11:00 Rohožník - Humenné, II. liga (JOJ Šport)

Hokej

  • 0:05 Florida Panthers - New York Islanders, NHL (Dajto, Nova Sport 1)
  • 4:05 San Jose Sharks - Winnipeg Jets, NHL (Nova Sport 1)
  • 14:40 HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, česká extraliga (ČT Sport)
  • 17:30 Viedeň Capitals - Bratislava Capitals, IHL
  • 23:05 Ottawa Senators - Dallas Stars, NHL (Nova Sport 1)

  • 15:45 Trenčín - Košice, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 16:00 Michalovce - Banská Bystrice, Tipos extraliga
  • 16:00 Nové Zámky - Zvolen, Tipos extraliga
  • 17:00 Liptovský Mikuláš - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 17:00 Prešov - Slovan Bratislava, Tipos extraliga
  • 17:45 Poprad - Nitra, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)

Cyklistika

  • 20:55 Svetový pohár v cyklokrose, Iowa (ČT Sport)

Tenis

  • 22:00 Indian Wells, finále (O2TV Sport, O2TV Tenis)

Atletika

  • 7:45 Parížsky maratón (Eurosport 1)
  • 10:30 Amsterdamský maratón (Eurosport 1)

Hádzaná

  • 13:45 RK Hadzici-Interlogistic - Iuventa Michalovce, Európsky pohár EHF (Sport 1)

MMA

  • 1:00 Vadim Nemkov - Julius Anglickas, Bellator 268 (Nova Sport 1, VOYO) - v noci zo soboty na nedeľu
  • 3:00 Aspen Laddová - Norma Dumontová, UFC Fight Night 195 (Premier Sport 1) - v noci zo soboty na nedeľu

Snooker

  • 13:45 Northern Ireland Open, finále (Eurosport 1)
  • 19:45 Northern Ireland Open, finále (Eurosport 1)

Šípky

  • 14:00 ME v šípkach, štvrťfinále (Nova Sport 2)
  • 20:05 ME v šípkach, semifinále a finále (Nova Sport 2)

Golf

  • 23:00 CJ Cup, 4. deň (Eurosport 2)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Súvisiace články