Chromiak sa dostal do úniku, ukázal rýchlosť a strelil ďalší gól

Martin Chromiak.
Martin Chromiak. (Autor: Twitter / LA Kings)
Oh my Hockey|29. jan 2023 o 07:13

V zápase nastúpil proti Pavlovi Regendovi.

NEW YORK. Martin Chromiak strelil v AHL ďalší gól. Presadil sa pri víťazstve 7:2 proti San Diego Gulls.

Útočník Ontaria Reign ukázal svoju rýchlosť a po individuálnom prieniku si hravo poradil aj s brankárom. Jeho gól bol víťazný, padol v 14. minúte zápasu a zvyšoval stav na 3:1.

Slovák je pri chuti. V posledných desiatich zápasoch si pripísal trinásť bodov. V tejto sezóne má po 23 zápasoch 16 bodov za osem gólov a osem asistencií.

V stretnutí hral proti Pavlovi Regendovi. Ten mal v zápase asistenciu a svoju sezónnu bilanciu vylepšil na 17 bodov (9+8) v 25 zápasoch.

Samuel Kňažko, Šimon Nemec, Marián Studenič aj Miloš Kelemen vyšli bodovo naprázdno.

Utica - Providence 1:5

/Šimon Nemec (Utica) trikrát vystrelil na bránu a zápas skončil s jedným mínusovým bodom/

Lehigh Valley - Hershey 3:7

Springfield - Belleville 6:1

Chicago - Rockford 3:2pp

Texas - Colorado 1:5

/Marián Studenič (Texas) raz vystrelil na bránu a odsedel si štyri minúty na trestnej lavici/

Tucson - Abbotsford 6:3

/Miloš Kelemen (Tucson) mal v zápase tri strely a päť trestných minút/

Bakersfield - San Jose 5:4

Henderson - Calgary 2:6

San Diego - Ontario 2:7

/Martin Chromiak (Ontario) strelil gól, pripísal si tri strely na bránu a plusový bod/

/Pavol Regenda (San Diego) si pripísal asistenciu, dve trestné minúty, tri strely a mínusový bod/

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Chromiak sa dostal do úniku, ukázal rýchlosť a strelil ďalší gól