AC Miláno sa posunulo na tretie miesto, Škriniar bol pri výhre nad Interom

Bonaventura rozhodol o víťazstve AC.
Bonaventura rozhodol o víťazstve AC. (Autor: TASR/AP)
SITA|30. okt 2016 o 17:11

V nedeľu prvýkrát v sezóne zvíťazili futbalisti posledného Crotone.

RÍM. V úvodnom nedeľnom zápase jedenásteho kola talianskej futbalovej Serie A si Atalanta poradila s Janovom hladko 3:0.

Druhý tím tabuľky AS Rím remizoval na ihrisku Empoli 0:0 a od vedúceho Juventusu ho delia štyri body.

Polepšilo si milánske AC, ktorému po víťazstve nad Pescarou 1:0 patrí tretia priečka. Slovenský stredopoliar Juraj Kucka naskočil do stretnutia v drese AC v 68. minúte.

Sampdoria Janov zabodovala vo večernom zápase naplno, keď zdolala doma Inter Miláno 1:0. Jediným úspešným strelcom duelu sa stal v 44. minúte Fabio Quagliarella.

Slovenský reprezentant Milan Škriniar odohral v drese janovského klubu celé stretnutie. Jeho tím sa vyšvihol na 12. miesto v tabuľke, Inter je pri rovnosti bodov (14) o pozíciu vyššie vďaka lepšiemu skóre.

49. Bonaventura
/Juraj Kucka (Miláno) nastúpil v 68. min. Norbert Gyömbér (Pescara) pre zranenie nefiguruje v zápise o stretnutí/

50. Lulič, 55. Immobile - 57. Defrel

Sampdoria Janov - Inter Miláno 1:0 (1:0)
Gól:
44. Quagliarella
/M. ŠKRINIAR za domácich odohral celý zápas/

Domov»Futbal»Taliansko»AC Miláno sa posunulo na tretie miesto, Škriniar bol pri výhre nad Interom