JAKO V.liga Šarišská dospelí VsFZ
1. kolo | 09.08.2020 16:30:00
529957 | 09.08.2020 16:30
529957 09.08.2020 16:30 AŠZ Torysa 2 : 1 FK Šarišské Dravce
529958 | 09.08.2020 16:30
529958 09.08.2020 16:30 TJ Poľana Šiba 6 : 1 TJ Rozvoj Pušovce
529959 | 09.08.2020 16:30
529959 09.08.2020 16:30 OFK 2010 Kurima 0 : 1 OcFK MARHAŇ
529960 | 09.08.2020 16:30
529960 09.08.2020 16:30 FK Kamenica 3 : 4 FK Široké
529961 | 09.08.2020 16:30
529961 09.08.2020 16:30 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ 1 : 0 FK Slovan Kendice
529962 | 09.08.2020 16:30
529962 09.08.2020 16:30 FK FC- Ražňany 5 : 1 TJ Busov Gaboltov
529963 | 09.08.2020 16:30
529963 09.08.2020 16:30 TJ Družstevník Koprivnica 3 : 0 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
2. kolo | 16.08.2020 16:00:00
529965 | 15.08.2020 16:30
529965 15.08.2020 16:30 TJ Busov Gaboltov 0 : 0 TJ Družstevník Koprivnica
529964 | 16.08.2020 16:00
529964 16.08.2020 16:00 FK Šarišské Dravce 5 : 1 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
529966 | 16.08.2020 16:00
529966 16.08.2020 16:00 FK Slovan Kendice 2 : 1 FK FC- Ražňany
529967 | 16.08.2020 16:00
529967 16.08.2020 16:00 FK Široké 1 : 1 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
529968 | 16.08.2020 16:00
529968 16.08.2020 16:00 OFK 2010 Kurima 2 : 1 FK Kamenica
529969 | 16.08.2020 16:00
529969 16.08.2020 16:00 TJ Rozvoj Pušovce 2 : 2 OcFK MARHAŇ
529970 | 16.08.2020 16:00
529970 16.08.2020 16:00 AŠZ Torysa 3 : 0 TJ Poľana Šiba
3. kolo | 23.08.2020 16:00:00
529971 | 23.08.2020 16:00
529971 23.08.2020 16:00 TJ Poľana Šiba 2 : 2 FK Šarišské Dravce
529972 | 23.08.2020 16:00
529972 23.08.2020 16:00 OcFK MARHAŇ 2 : 0 AŠZ Torysa
529973 | 23.08.2020 16:00
529973 23.08.2020 16:00 FK Kamenica 3 : 3 TJ Rozvoj Pušovce
529974 | 23.08.2020 16:00
529974 23.08.2020 16:00 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ 3 : 1 OFK 2010 Kurima
529975 | 23.08.2020 16:00
529975 23.08.2020 16:00 FK FC- Ražňany 3 : 0 FK Široké
529976 | 23.08.2020 16:00
529976 23.08.2020 16:00 TJ Družstevník Koprivnica 4 : 2 FK Slovan Kendice
529977 | 15.09.2020 15:30
529977 15.09.2020 15:30 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves 2 : 3 TJ Busov Gaboltov
4. kolo | 30.08.2020 16:00:00
529978 | 30.08.2020 16:00
529978 30.08.2020 16:00 FK Šarišské Dravce 4 : 2 TJ Busov Gaboltov
529979 | 30.08.2020 16:00
529979 30.08.2020 16:00 FK Slovan Kendice 3 : 1 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
529980 | 30.08.2020 16:00
529980 30.08.2020 16:00 FK Široké 0 : 2 TJ Družstevník Koprivnica
529981 | 30.08.2020 16:00
529981 30.08.2020 16:00 OFK 2010 Kurima 0 : 4 FK FC- Ražňany
529982 | 30.08.2020 16:00
529982 30.08.2020 16:00 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ 5 : 2 TJ Rozvoj Pušovce
529983 | 30.08.2020 16:00
529983 30.08.2020 16:00 AŠZ Torysa 3 : 2 FK Kamenica
529984 | 30.08.2020 16:00
529984 30.08.2020 16:00 TJ Poľana Šiba 1 : 0 OcFK MARHAŇ
5. kolo | 06.09.2020 15:30:00
529991 | 05.09.2020 15:30
529991 05.09.2020 15:30 TJ Busov Gaboltov 2 : 4 FK Slovan Kendice
529985 | 06.09.2020 15:30
529985 06.09.2020 15:30 OcFK MARHAŇ 4 : 1 FK Šarišské Dravce
529986 | 06.09.2020 15:30
529986 06.09.2020 15:30 FK Kamenica 2 : 1 TJ Poľana Šiba
529987 | 06.09.2020 15:30
529987 06.09.2020 15:30 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ 2 : 2 AŠZ Torysa
529988 | 06.09.2020 15:30
529988 06.09.2020 15:30 FK FC- Ražňany 4 : 0 TJ Rozvoj Pušovce
529989 | 06.09.2020 15:30
529989 06.09.2020 15:30 TJ Družstevník Koprivnica 1 : 1 OFK 2010 Kurima
529990 | 06.09.2020 15:30
529990 06.09.2020 15:30 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves 5 : 1 FK Široké
6. kolo | 13.09.2020 15:30:00
529992 | 13.09.2020 15:30
529992 13.09.2020 15:30 FK Šarišské Dravce 1 : 4 FK Slovan Kendice
529993 | 13.09.2020 15:30
529993 13.09.2020 15:30 FK Široké 3 : 6 TJ Busov Gaboltov
529994 | 13.09.2020 15:30
529994 13.09.2020 15:30 OFK 2010 Kurima 1 : 1 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
529995 | 13.09.2020 15:30
529995 13.09.2020 15:30 TJ Rozvoj Pušovce 2 : 5 TJ Družstevník Koprivnica
529996 | 13.09.2020 15:30
529996 13.09.2020 15:30 AŠZ Torysa 0 : 5 FK FC- Ražňany
529997 | 13.09.2020 15:30
529997 13.09.2020 15:30 TJ Poľana Šiba 2 : 0 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
529998 | 13.09.2020 15:30
529998 13.09.2020 15:30 OcFK MARHAŇ 2 : 1 FK Kamenica
7. kolo | 20.09.2020 15:00:00
530004 | 19.09.2020 15:00
530004 19.09.2020 15:00 TJ Busov Gaboltov 3 : 0 OFK 2010 Kurima
529999 | 20.09.2020 15:00
529999 20.09.2020 15:00 FK Kamenica 3 : 2 FK Šarišské Dravce
530000 | 20.09.2020 15:00
530000 20.09.2020 15:00 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ 2 : 1 OcFK MARHAŇ
530001 | 20.09.2020 15:00
530001 20.09.2020 15:00 FK FC- Ražňany 2 : 0 TJ Poľana Šiba
530002 | 20.09.2020 15:00
530002 20.09.2020 15:00 TJ Družstevník Koprivnica 2 : 1 AŠZ Torysa
530003 | 20.09.2020 15:00
530003 20.09.2020 15:00 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves 5 : 2 TJ Rozvoj Pušovce
530005 | 20.09.2020 15:00
530005 20.09.2020 15:00 FK Slovan Kendice 1 : 0 FK Široké
8. kolo | 27.09.2020 15:00:00
530008 |
530008 TJ Rozvoj Pušovce   :   TJ Busov Gaboltov
530010 |
530010 TJ Poľana Šiba   :   TJ Družstevník Koprivnica
530006 | 27.09.2020 15:00
530006 27.09.2020 15:00 FK Šarišské Dravce 1 : 3 FK Široké
530007 | 27.09.2020 15:00
530007 27.09.2020 15:00 OFK 2010 Kurima 0 : 3 FK Slovan Kendice
530009 | 27.09.2020 15:00
530009 27.09.2020 15:00 AŠZ Torysa 2 : 1 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530011 | 27.09.2020 15:00
530011 27.09.2020 15:00 OcFK MARHAŇ 1 : 0 FK FC- Ražňany
530012 | 27.09.2020 15:00
530012 27.09.2020 15:00 FK Kamenica 2 : 0 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
9. kolo | 04.10.2020 14:30:00
530017 | 03.10.2020 14:30
530017 03.10.2020 14:30 TJ Busov Gaboltov 0 : 3 AŠZ Torysa
530013 | 04.10.2020 14:30
530013 04.10.2020 14:30 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ 5 : 3 FK Šarišské Dravce
530014 | 04.10.2020 14:30
530014 04.10.2020 14:30 FK FC- Ražňany 1 : 0 FK Kamenica
530015 | 04.10.2020 14:30
530015 04.10.2020 14:30 TJ Družstevník Koprivnica 3 : 4 OcFK MARHAŇ
530016 | 04.10.2020 14:30
530016 04.10.2020 14:30 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves 2 : 0 TJ Poľana Šiba
530018 | 04.10.2020 14:30
530018 04.10.2020 14:30 FK Slovan Kendice 5 : 0 TJ Rozvoj Pušovce
530019 | 04.10.2020 14:30
530019 04.10.2020 14:30 FK Široké 5 : 0 OFK 2010 Kurima
10. kolo | 11.10.2020 14:30:00
530022 |
530022 AŠZ Torysa   :   FK Slovan Kendice
530020 | 11.10.2020 14:30
530020 11.10.2020 14:30 FK Šarišské Dravce 8 : 1 OFK 2010 Kurima
530023 | 11.10.2020 14:30
530023 11.10.2020 14:30 TJ Poľana Šiba 1 : 1 TJ Busov Gaboltov
530024 | 11.10.2020 14:30
530024 11.10.2020 14:30 OcFK MARHAŇ 4 : 3 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530025 | 11.10.2020 14:30
530025 11.10.2020 14:30 FK Kamenica 1 : 1 TJ Družstevník Koprivnica
530026 | 11.10.2020 14:30
530026 11.10.2020 14:30 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ 3 : 1 FK FC- Ražňany
530021 | 11.10.2020 14:35
530021 11.10.2020 14:35 TJ Rozvoj Pušovce 2 : 4 FK Široké
11. kolo | 18.10.2020 14:00:00
530030 | 17.10.2020 14:00
530030 17.10.2020 14:00 TJ Busov Gaboltov 0 : 0 OcFK MARHAŇ
530027 | 18.10.2020 14:00
530027 18.10.2020 14:00 FK FC- Ražňany 0 : 0 FK Šarišské Dravce
530028 | 18.10.2020 14:00
530028 18.10.2020 14:00 TJ Družstevník Koprivnica 0 : 0 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530029 | 18.10.2020 14:00
530029 18.10.2020 14:00 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves 0 : 0 FK Kamenica
530031 | 18.10.2020 14:00
530031 18.10.2020 14:00 FK Slovan Kendice 0 : 0 TJ Poľana Šiba
530032 | 18.10.2020 14:00
530032 18.10.2020 14:00 FK Široké 0 : 0 AŠZ Torysa
530033 | 18.10.2020 14:00
530033 18.10.2020 14:00 OFK 2010 Kurima 0 : 0 TJ Rozvoj Pušovce
12. kolo | 25.10.2020 14:00:00
530034 | 25.10.2020 14:00
530034 25.10.2020 14:00 FK Šarišské Dravce 0 : 0 TJ Rozvoj Pušovce
530035 | 25.10.2020 14:00
530035 25.10.2020 14:00 AŠZ Torysa 0 : 0 OFK 2010 Kurima
530036 | 25.10.2020 14:00
530036 25.10.2020 14:00 TJ Poľana Šiba 0 : 0 FK Široké
530037 | 25.10.2020 14:00
530037 25.10.2020 14:00 OcFK MARHAŇ 0 : 0 FK Slovan Kendice
530038 | 25.10.2020 14:00
530038 25.10.2020 14:00 FK Kamenica 0 : 0 TJ Busov Gaboltov
530039 | 25.10.2020 14:00
530039 25.10.2020 14:00 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ 0 : 0 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530040 | 25.10.2020 14:00
530040 25.10.2020 14:00 FK FC- Ražňany 0 : 0 TJ Družstevník Koprivnica
13. kolo | 01.11.2020 13:30:00
530043 | 31.10.2020 14:00
530043 31.10.2020 14:00 TJ Busov Gaboltov   :   TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530041 | 01.11.2020 13:30
530041 01.11.2020 13:30 TJ Družstevník Koprivnica   :   FK Šarišské Dravce
530042 | 01.11.2020 13:30
530042 01.11.2020 13:30 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves   :   FK FC- Ražňany
530044 | 01.11.2020 13:30
530044 01.11.2020 13:30 FK Slovan Kendice   :   FK Kamenica
530045 | 01.11.2020 13:30
530045 01.11.2020 13:30 FK Široké   :   OcFK MARHAŇ
530046 | 01.11.2020 13:30
530046 01.11.2020 13:30 OFK 2010 Kurima   :   TJ Poľana Šiba
530047 | 01.11.2020 13:30
530047 01.11.2020 13:30 TJ Rozvoj Pušovce   :   AŠZ Torysa
14. kolo | 08.11.2020 13:30:00
530053 | 07.11.2020 13:30
530053 07.11.2020 13:30 TJ Busov Gaboltov   :   FK FC- Ražňany
530048 | 08.11.2020 13:30
530048 08.11.2020 13:30 FK Šarišské Dravce   :   AŠZ Torysa
530049 | 08.11.2020 13:30
530049 08.11.2020 13:30 TJ Rozvoj Pušovce   :   TJ Poľana Šiba
530050 | 08.11.2020 13:30
530050 08.11.2020 13:30 OcFK MARHAŇ   :   OFK 2010 Kurima
530051 | 08.11.2020 13:30
530051 08.11.2020 13:30 FK Široké   :   FK Kamenica
530052 | 08.11.2020 13:30
530052 08.11.2020 13:30 FK Slovan Kendice   :   TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530054 | 08.11.2020 13:30
530054 08.11.2020 13:30 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves   :   TJ Družstevník Koprivnica
15. kolo | 04.04.2021 15:30:00
530055 | 04.04.2021 15:30
530055 04.04.2021 15:30 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves   :   FK Šarišské Dravce
530056 | 04.04.2021 15:30
530056 04.04.2021 15:30 TJ Družstevník Koprivnica   :   TJ Busov Gaboltov
530057 | 04.04.2021 15:30
530057 04.04.2021 15:30 FK FC- Ražňany   :   FK Slovan Kendice
530058 | 04.04.2021 15:30
530058 04.04.2021 15:30 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ   :   FK Široké
530059 | 04.04.2021 15:30
530059 04.04.2021 15:30 FK Kamenica   :   OFK 2010 Kurima
530060 | 04.04.2021 15:30
530060 04.04.2021 15:30 OcFK MARHAŇ   :   TJ Rozvoj Pušovce
530061 | 04.04.2021 15:30
530061 04.04.2021 15:30 TJ Poľana Šiba   :   AŠZ Torysa
16. kolo | 11.04.2021 15:30:00
530068 | 10.04.2021 15:30
530068 10.04.2021 15:30 TJ Busov Gaboltov   :   OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530062 | 11.04.2021 15:30
530062 11.04.2021 15:30 FK Šarišské Dravce   :   TJ Poľana Šiba
530063 | 11.04.2021 15:30
530063 11.04.2021 15:30 AŠZ Torysa   :   OcFK MARHAŇ
530064 | 11.04.2021 15:30
530064 11.04.2021 15:30 TJ Rozvoj Pušovce   :   FK Kamenica
530065 | 11.04.2021 15:30
530065 11.04.2021 15:30 OFK 2010 Kurima   :   TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530066 | 11.04.2021 15:30
530066 11.04.2021 15:30 FK Široké   :   FK FC- Ražňany
530067 | 11.04.2021 15:30
530067 11.04.2021 15:30 FK Slovan Kendice   :   TJ Družstevník Koprivnica
17. kolo | 18.04.2021 16:00:00
530069 | 17.04.2021 16:00
530069 17.04.2021 16:00 TJ Busov Gaboltov   :   FK Šarišské Dravce
530070 | 18.04.2021 16:00
530070 18.04.2021 16:00 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves   :   FK Slovan Kendice
530071 | 18.04.2021 16:00
530071 18.04.2021 16:00 TJ Družstevník Koprivnica   :   FK Široké
530072 | 18.04.2021 16:00
530072 18.04.2021 16:00 FK FC- Ražňany   :   OFK 2010 Kurima
530073 | 18.04.2021 16:00
530073 18.04.2021 16:00 TJ Rozvoj Pušovce   :   TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530074 | 18.04.2021 16:00
530074 18.04.2021 16:00 FK Kamenica   :   AŠZ Torysa
530075 | 18.04.2021 16:00
530075 18.04.2021 16:00 OcFK MARHAŇ   :   TJ Poľana Šiba
18. kolo | 25.04.2021 16:00:00
530076 | 25.04.2021 16:00
530076 25.04.2021 16:00 FK Šarišské Dravce   :   OcFK MARHAŇ
530077 | 25.04.2021 16:00
530077 25.04.2021 16:00 TJ Poľana Šiba   :   FK Kamenica
530078 | 25.04.2021 16:00
530078 25.04.2021 16:00 AŠZ Torysa   :   TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530079 | 25.04.2021 16:00
530079 25.04.2021 16:00 TJ Rozvoj Pušovce   :   FK FC- Ražňany
530080 | 25.04.2021 16:00
530080 25.04.2021 16:00 OFK 2010 Kurima   :   TJ Družstevník Koprivnica
530081 | 25.04.2021 16:00
530081 25.04.2021 16:00 FK Široké   :   OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530082 | 25.04.2021 16:00
530082 25.04.2021 16:00 FK Slovan Kendice   :   TJ Busov Gaboltov
19. kolo | 02.05.2021 16:30:00
530084 | 01.05.2021 16:30
530084 01.05.2021 16:30 TJ Busov Gaboltov   :   FK Široké
530083 | 02.05.2021 16:30
530083 02.05.2021 16:30 FK Slovan Kendice   :   FK Šarišské Dravce
530085 | 02.05.2021 16:30
530085 02.05.2021 16:30 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves   :   OFK 2010 Kurima
530086 | 02.05.2021 16:30
530086 02.05.2021 16:30 TJ Družstevník Koprivnica   :   TJ Rozvoj Pušovce
530087 | 02.05.2021 16:30
530087 02.05.2021 16:30 FK FC- Ražňany   :   AŠZ Torysa
530088 | 02.05.2021 16:30
530088 02.05.2021 16:30 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ   :   TJ Poľana Šiba
530089 | 02.05.2021 16:30
530089 02.05.2021 16:30 FK Kamenica   :   OcFK MARHAŇ
20. kolo | 09.05.2021 16:30:00
530090 | 09.05.2021 16:30
530090 09.05.2021 16:30 FK Šarišské Dravce   :   FK Kamenica
530091 | 09.05.2021 16:30
530091 09.05.2021 16:30 OcFK MARHAŇ   :   TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530092 | 09.05.2021 16:30
530092 09.05.2021 16:30 TJ Poľana Šiba   :   FK FC- Ražňany
530093 | 09.05.2021 16:30
530093 09.05.2021 16:30 AŠZ Torysa   :   TJ Družstevník Koprivnica
530094 | 09.05.2021 16:30
530094 09.05.2021 16:30 TJ Rozvoj Pušovce   :   OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530095 | 09.05.2021 16:30
530095 09.05.2021 16:30 OFK 2010 Kurima   :   TJ Busov Gaboltov
530096 | 09.05.2021 16:30
530096 09.05.2021 16:30 FK Široké   :   FK Slovan Kendice
21. kolo | 16.05.2021 17:00:00
530099 | 15.05.2021 16:30
530099 15.05.2021 16:30 TJ Busov Gaboltov   :   TJ Rozvoj Pušovce
530097 | 16.05.2021 17:00
530097 16.05.2021 17:00 FK Široké   :   FK Šarišské Dravce
530098 | 16.05.2021 17:00
530098 16.05.2021 17:00 FK Slovan Kendice   :   OFK 2010 Kurima
530100 | 16.05.2021 17:00
530100 16.05.2021 17:00 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves   :   AŠZ Torysa
530101 | 16.05.2021 17:00
530101 16.05.2021 17:00 TJ Družstevník Koprivnica   :   TJ Poľana Šiba
530102 | 16.05.2021 17:00
530102 16.05.2021 17:00 FK FC- Ražňany   :   OcFK MARHAŇ
530103 | 16.05.2021 17:00
530103 16.05.2021 17:00 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ   :   FK Kamenica
22. kolo | 23.05.2021 17:00:00
530104 | 23.05.2021 17:00
530104 23.05.2021 17:00 FK Šarišské Dravce   :   TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530105 | 23.05.2021 17:00
530105 23.05.2021 17:00 FK Kamenica   :   FK FC- Ražňany
530106 | 23.05.2021 17:00
530106 23.05.2021 17:00 OcFK MARHAŇ   :   TJ Družstevník Koprivnica
530107 | 23.05.2021 17:00
530107 23.05.2021 17:00 TJ Poľana Šiba   :   OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530108 | 23.05.2021 17:00
530108 23.05.2021 17:00 AŠZ Torysa   :   TJ Busov Gaboltov
530109 | 23.05.2021 17:00
530109 23.05.2021 17:00 TJ Rozvoj Pušovce   :   FK Slovan Kendice
530110 | 23.05.2021 17:00
530110 23.05.2021 17:00 OFK 2010 Kurima   :   FK Široké
23. kolo | 30.05.2021 17:00:00
530114 | 29.05.2021 17:00
530114 29.05.2021 17:00 TJ Busov Gaboltov   :   TJ Poľana Šiba
530111 | 30.05.2021 17:00
530111 30.05.2021 17:00 OFK 2010 Kurima   :   FK Šarišské Dravce
530112 | 30.05.2021 17:00
530112 30.05.2021 17:00 FK Široké   :   TJ Rozvoj Pušovce
530113 | 30.05.2021 17:00
530113 30.05.2021 17:00 FK Slovan Kendice   :   AŠZ Torysa
530115 | 30.05.2021 17:00
530115 30.05.2021 17:00 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves   :   OcFK MARHAŇ
530116 | 30.05.2021 17:00
530116 30.05.2021 17:00 TJ Družstevník Koprivnica   :   FK Kamenica
530117 | 30.05.2021 17:00
530117 30.05.2021 17:00 FK FC- Ražňany   :   TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
24. kolo | 06.06.2021 17:00:00
530118 | 06.06.2021 17:00
530118 06.06.2021 17:00 FK Šarišské Dravce   :   FK FC- Ražňany
530119 | 06.06.2021 17:00
530119 06.06.2021 17:00 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ   :   TJ Družstevník Koprivnica
530120 | 06.06.2021 17:00
530120 06.06.2021 17:00 FK Kamenica   :   OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530121 | 06.06.2021 17:00
530121 06.06.2021 17:00 OcFK MARHAŇ   :   TJ Busov Gaboltov
530122 | 06.06.2021 17:00
530122 06.06.2021 17:00 TJ Poľana Šiba   :   FK Slovan Kendice
530123 | 06.06.2021 17:00
530123 06.06.2021 17:00 AŠZ Torysa   :   FK Široké
530124 | 06.06.2021 17:00
530124 06.06.2021 17:00 TJ Rozvoj Pušovce   :   OFK 2010 Kurima
25. kolo | 13.06.2021 17:00:00
530129 | 12.06.2021 17:00
530129 12.06.2021 17:00 TJ Busov Gaboltov   :   FK Kamenica
530125 | 13.06.2021 17:00
530125 13.06.2021 17:00 TJ Rozvoj Pušovce   :   FK Šarišské Dravce
530126 | 13.06.2021 17:00
530126 13.06.2021 17:00 OFK 2010 Kurima   :   AŠZ Torysa
530127 | 13.06.2021 17:00
530127 13.06.2021 17:00 FK Široké   :   TJ Poľana Šiba
530128 | 13.06.2021 17:00
530128 13.06.2021 17:00 FK Slovan Kendice   :   OcFK MARHAŇ
530130 | 13.06.2021 17:00
530130 13.06.2021 17:00 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves   :   TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530131 | 13.06.2021 17:00
530131 13.06.2021 17:00 TJ Družstevník Koprivnica   :   FK FC- Ražňany
26. kolo | 20.06.2021 17:00:00
530132 | 20.06.2021 17:00
530132 20.06.2021 17:00 FK Šarišské Dravce   :   TJ Družstevník Koprivnica
530133 | 20.06.2021 17:00
530133 20.06.2021 17:00 FK FC- Ražňany   :   OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530134 | 20.06.2021 17:00
530134 20.06.2021 17:00 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ   :   TJ Busov Gaboltov
530135 | 20.06.2021 17:00
530135 20.06.2021 17:00 FK Kamenica   :   FK Slovan Kendice
530136 | 20.06.2021 17:00
530136 20.06.2021 17:00 OcFK MARHAŇ   :   FK Široké
530137 | 20.06.2021 17:00
530137 20.06.2021 17:00 TJ Poľana Šiba   :   OFK 2010 Kurima
530138 | 20.06.2021 17:00
530138 20.06.2021 17:00 AŠZ Torysa   :   TJ Rozvoj Pušovce
Tabuľka JAKO V.liga Šarišská dospelí VsFZ - JAKO V.liga Šarišská dospelí VsFZ

    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 OcFK MARHAŇ 10 7 1 2 21:13 22 14 7 79.86
2 FK FC- Ražňany 10 7 0 3 26:7 21 13 6 79.25
3 FK Slovan Kendice 9 7 0 2 24:10 21 12 9 73.33
4 TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ 10 6 2 2 22:15 20 11 -1 80.34
5 TJ Družstevník Koprivnica 9 5 3 1 21:11 18 10 3 71.5
6 AŠZ Torysa 9 5 1 3 16:15 16 9 1 69.96
7 FK Široké 10 4 1 5 21:24 13 8 1 78.95
8 TJ Poľana Šiba 9 3 2 4 13:13 11 7 -4 72.95
9 FK Kamenica 10 3 2 5 18:19 11 6 -7 77.11
10 TJ Busov Gaboltov 9 3 2 4 18:22 11 5 -1 71.79
11 FK Šarišské Dravce 10 3 1 6 28:27 10 4 -5 78.22
12 OŠK Sokol Chminianska Nová Ves 10 3 1 6 21:24 10 3 -2 76.3
13 OFK 2010 Kurima 10 1 2 7 6:30 5 2 -10 83.65
14 TJ Rozvoj Pušovce 9 0 2 7 14:39 2 1 -7 73.78