Skupina B
1. kolo | 04.09.2020 16:00:00
553175 | 04.09.2020 16:00
553175 04.09.2020 16:00 TJ Zlatý Klas Dlhá Ves 2 : 10 TJ Papiereň Slavošovce
553177 | 16.09.2020 16:00
553177 16.09.2020 16:00 TJ Baník Rakovnica 4 : 3 MFK Rožňava B
553176 | 09.10.2020 14:00
553176 09.10.2020 14:00 OTJ Honce 0 : 0 FK Gemerská Hôrka
2. kolo | 11.09.2020 16:00:00
553178 | 11.09.2020 16:00
553178 11.09.2020 16:00 TJ Papiereň Slavošovce 6 : 2 MFK Rožňava B
553179 | 11.09.2020 16:00
553179 11.09.2020 16:00 FK Gemerská Hôrka 1 : 1 TJ Baník Rakovnica
553180 | 11.09.2020 16:00
553180 11.09.2020 16:00 TJ Zlatý Klas Dlhá Ves 0 : 0 OTJ Honce
3. kolo | 18.09.2020 16:00:00
553181 | 18.09.2020 16:00
553181 18.09.2020 16:00 OTJ Honce 0 : 0 TJ Papiereň Slavošovce
553182 | 18.09.2020 16:00
553182 18.09.2020 16:00 TJ Baník Rakovnica 5 : 3 TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
553183 | 18.09.2020 16:00
553183 18.09.2020 16:00 MFK Rožňava B 9 : 6 FK Gemerská Hôrka
4. kolo | 25.09.2020 16:00:00
553185 | 25.09.2020 16:00
553185 25.09.2020 16:00 TJ Zlatý Klas Dlhá Ves 2 : 1 MFK Rožňava B
553186 | 25.09.2020 16:00
553186 25.09.2020 16:00 OTJ Honce 0 : 0 TJ Baník Rakovnica
553184 | 09.10.2020 16:00
553184 09.10.2020 16:00 TJ Papiereň Slavošovce 4 : 2 FK Gemerská Hôrka
5. kolo | 02.10.2020 16:00:00
553188 | 02.10.2020 16:00
553188 02.10.2020 16:00 MFK Rožňava B 0 : 0 OTJ Honce
553189 | 02.10.2020 16:00
553189 02.10.2020 16:00 FK Gemerská Hôrka 16 : 10 TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
553187 | 23.10.2020 16:00
553187 23.10.2020 16:00 TJ Baník Rakovnica 0 : 0 TJ Papiereň Slavošovce
6. kolo | 23.04.2021 16:00:00
553190 | 23.04.2021 16:00
553190 23.04.2021 16:00 TJ Papiereň Slavošovce   :   TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
553191 | 23.04.2021 16:00
553191 23.04.2021 16:00 FK Gemerská Hôrka   :   OTJ Honce
553192 | 23.04.2021 16:00
553192 23.04.2021 16:00 MFK Rožňava B   :   TJ Baník Rakovnica
7. kolo | 30.04.2021 16:00:00
553193 | 30.04.2021 16:00
553193 30.04.2021 16:00 MFK Rožňava B   :   TJ Papiereň Slavošovce
553194 | 30.04.2021 16:00
553194 30.04.2021 16:00 TJ Baník Rakovnica   :   FK Gemerská Hôrka
553195 | 30.04.2021 16:00
553195 30.04.2021 16:00 OTJ Honce   :   TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
8. kolo | 07.05.2021 16:00:00
553196 | 07.05.2021 16:00
553196 07.05.2021 16:00 TJ Papiereň Slavošovce   :   OTJ Honce
553197 | 07.05.2021 16:00
553197 07.05.2021 16:00 TJ Zlatý Klas Dlhá Ves   :   TJ Baník Rakovnica
553198 | 07.05.2021 16:00
553198 07.05.2021 16:00 FK Gemerská Hôrka   :   MFK Rožňava B
9. kolo | 14.05.2021 16:00:00
553199 | 14.05.2021 16:00
553199 14.05.2021 16:00 FK Gemerská Hôrka   :   TJ Papiereň Slavošovce
553200 | 14.05.2021 16:00
553200 14.05.2021 16:00 MFK Rožňava B   :   TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
553201 | 14.05.2021 16:00
553201 14.05.2021 16:00 TJ Baník Rakovnica   :   OTJ Honce
10. kolo | 21.05.2021 16:00:00
553202 | 21.05.2021 16:00
553202 21.05.2021 16:00 TJ Papiereň Slavošovce   :   TJ Baník Rakovnica
553203 | 21.05.2021 16:00
553203 21.05.2021 16:00 OTJ Honce   :   MFK Rožňava B
553204 | 21.05.2021 16:00
553204 21.05.2021 16:00 TJ Zlatý Klas Dlhá Ves   :   FK Gemerská Hôrka
Tabuľka Prípravka U11 - ObFZ Rožňava - Skupina B

    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ Papiereň Slavošovce 3 3 0 0 20:6 9 6 3 0
2 TJ Baník Rakovnica 3 2 1 0 10:7 7 5 1 0
3 FK Gemerská Hôrka 4 1 1 2 25:24 4 4 -2 0
4 MFK Rožňava B 4 1 0 3 15:18 3 3 0 0
5 TJ Zlatý Klas Dlhá Ves 4 1 0 3 17:32 3 2 -3 0
6 OTJ Honce (odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 1 0 0