FOTOGALÉRIA

Ján Fenčák|24. feb 2020 o 00:00

VRÁTILI IM PREHRU

(vz) - Na ihrisku s umelou trávou v Sabinove vyvrcholil v sobotu finálovým duelom Zimný pohár ObFZ Prešov, ktorý je dobrou prípravou pre futbalové mužstvá na jarné zápolenia. Do finále sa prebojovali tie isté celky ako v Letnom pohári Chmiňany a Dulova ves. V lete sa tešili Chmiňany, v sobotu to bolo naopak. Pohár za prvenstvo pribudol do vitríny Dulovej Vsi, ktorá svojho súpera zdola 2:1 (1:0). Posilnená Dulova Ves mala viac z hry, no Chmiňany sa jej náporu bránili. Do vedenia ju poslal pred prestávkou Richard Purdeš. Po zmene strán zvýšil ďalší Richard Haničák a deväť minút pred záverečným hvizdom vykresal Chmiňanom nádej Martin Baloga. V záver do hry zasiahol aj tréner „Guľvasa“ Peter Katona. Po skončení nám povedal: „Finále malo celkom slušnú úroveň hralo sa čisto, diváci videli pekný futbal z oboch strán s veľkým počtom šancí. Ak by sme tie v prvom polčase premenili, mohlo byť rozhodnuté. Z našej strany sme finále zvládli k spokojnosti, chlapci podali solídny výkon a som spokojný.“